Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,13...

21 hetes kismama vagyok,13 napja érzem már minden nap, hogy mocorog a pici, viszont két napja kevésbé mocorog. Mi a normális? Minden nap ugyan annyit kellene vagy lehet az ok, hogy a méhem feljebb kerül és több a helye?

Figyelt kérdés
Lehet butaságot kérdeztem de első baba ezért még tapasztalatlan vagyok.
2012. márc. 13. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű :)

Ahogy neked, neki is vannak aktívabb és passzívabb időszakjai, napjai,órái.

Semmi több, nem kell aggódni! (ha semmit nem éreznél, az azért baj lenne, de ha érzed, hogy mocorog, akkor minden oksi!)

2012. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor nagyon változó volt a mozgása, ahogyan Te is írtad. Ha mozog, akkor rendben van. Ha kevesebbet, vagy ha többet mozgott az enyém, mindig időjárás miatt volt, azt vettem észre. Ne aggódj, amíg mozog, és majd meglátod, hogy egynéhány hét, és egyre többet és többet fog mozogni. 24-28 hét között mozognak a legtöbbet. Én most 26 hetes vagyok, és mostanság mozog többet, mint 21. körül. Ahogy írtad, valószínűleg a nagyobb hely miatt.
2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lényeg,hogy legalább napi egyszer érezd mocorogni!:)

34hkm

2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csak annyira megszoktam, hogy viszonylag sokat mocorog, most pedig csak éppen aprókat. Alig észrevehetően. :-(
2012. márc. 13. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, ő már csuklik, ugrál, bukfencezik, rúg, forog, és még mindig vannak lazább napok, amikor csak szunyálás és néhány kisebb mocorgás van. :) Semmi gond, nem minden nap ugyanolyan aktívak, plusz 21 hetesen ha esetleg a gerinced felé fordul, még nem is igazán érzed. :) Nyugalom, mocorog ő épp eleget, csak most lustább. :) Nekem egyébként a 23. hét körül állt be egy kb. fix napirendre. Sok boldogságot!
2012. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 18 héttel érzem minden nap rendszeresen mozogni. Én megfigyeltem melyik napszakban van fenn mikor alszik. Sőt ha mozgok akkor meg nem is igen érzem mocorogni. Most én is 21 hetes vagyok és igen vannak lustább napjai amikor nem olyan aktív. Figyeld meg kb. milyen periódusonként van fenn.
2012. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is megfigyeltem mert ez alatt az idő alatt jóformán reggel, délben, este és pont ezért ijedtem meg és a munkahely is elég stresszes volt de este már úgy megmutatta milyen erős, hogy szabad szemmel is láttuk párommal (igaz kicsit noszogattam) :-)
2012. márc. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!