Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen bő a folyásom...

Miért ilyen bő a folyásom amióta kismama vagyok? Ugye ez normális?

Figyelt kérdés
nincs fogadott dokim,20hetes vagyok.

2012. márc. 6. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, ameddig semmilyen más tünetet nem okoz. Fokozottabb intim higiéniát igényel, tehát használj valamilyen tejsavas intim lemosót, mert terhesség alatt könnyebben felszaporodnak a baktériumok.
2012. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Babi0906 ***** válasza:
Nekem is volt, de én azóta csak zuhanyzok, mert nekem baci is lett végül a hüvelyben és a doki mondta tanácsosabb lenne zuhanyozni. Én saforell intim mosakodót használok, gyógyszertárban vettem ott ezt ajánlották. Folyásom van azóta is csak nem olyan sok meg nincs bacim azóta.
2012. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is rengeteg van, annyira, hogy van mikor még a tisztasági is átázik. Mivel nem bűzös, nem viszked így addig nem foglalkozom vele.

20 hetes kismami

2012. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Klári083 válasza:

Szia,

én még fiatal mami vagyok (8hetes) de nekem is van. A dokim is azt mosta, hogy ez normális. A fürdéstől engem is letiltottak, és használok intim mosakodót. Nem lehet gond, amíg nem viszket és nem bűzös.

Jó babavásárt.

2012. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!