Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok, és...

Jennababo kérdése:

5 hetes kismama vagyok, és egész álló nap fáj a köldököm, normális ez?

Figyelt kérdés

És olykor- olykor beszúr a petefészkem környékén, mint ahogy menstruáció előtt fájdogált... ??

Nem voltam még orvosnál.



2012. márc. 19. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ááááááááá ismerős, nekem is így volt, ráadásul valamiért jobban érzékenyebb vagyok a köldökömre, mint mások. Ha valaki hozzáér (Én is) egyből hányingerem lesz és olyan megmagyarázhatatlan fura érzésem lesz körülötte. Nálam hamar elmúlt!Semmi rosszat nem jelentett nálam.


6 hetesen mentem Én is először és akkor már volt szívhang is! :D

Gratulálok, mikor mész dokihoz?

2012. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a köldököm csak később lett érzékeny amikor már kidudorodott a nagy hasamtól.

Nem volt hasi műtéted ezelőtt?

2012. márc. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy írtatok, köszi! :))

Jövő héten tervezek orvoshoz menni, de most szült a tesóm 14-én a Balinál itt óváron. És kiderült tegnap, hogy benne felejtett két db tojás nagyságú géz darabkát még ( 03.14.én a szülésnél) :OOOO hát én nem akarok óváron szülni :$


Szóval a köldökömmel műtét még nem volt sosem de szerencsére csak érzékeny még kibírható :)


Ma reggel megvolt az első rosszulétem is de mennem kell még dolgozni szóval a pici még lazuljon :))

Köszönöm kismamák/anyukák/nők a válaszokat!!! :)

Szép napot!

2012. márc. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!