Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek székrekedés ellen?

Mit tegyek székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Hihetetlen rossz hogy nem tudok wc-re menni,leszámítva az utóbbi két napot,ugyanis este elkezd fájni a hasam,és mintha tűvel szurkodnák ugy nyilal,éjszaka közepén persze,aztán nagy nehezen eltudok menni wc-re. Ez miért van? És miért pont éjszaka?Babó érzhet ebből valamit?
2008. ápr. 17. 10:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom szedsz-e magnéziumot, nekem kell szednem, de csak napi felet veszek be a béres magnéziumból, az aztán végképp szerintem önmagában is ajánlott. nekem ettől abszolút meglágyult a székletem, pedig napi két vasat is kell ennem, mert vérszegény vagyok. Eddig nekem semmi más sajna nem hozott eredményt, se lekvár, se joghurt, a gyümölcs, zöldségtől meg sajna nagyon puffadok, attól még rosszabbul érzem magam. Illetve nagyon sokat segített nekem egy kis kávémix keverék nevő kávé, sok tejcsivel melegen.

sok siker, hátha bejön!!!

2008. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia. Én végig próbáltam az előttem szólók felsorolásait, de sajna nem igazán segített. Viszont észrevettem, hogy egy pohár meleg kakaó hatásos. Sőt, a paradicsomlének is ilyen hatása van rám. Én ezeket szoktam inni. Próbáld ki, hátha ez segít rajtad is.

Üdv, 27 hetes kismami

2008. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. nagyon sokat segítettetek,azt hiszem kipróbálgatok mindent,valami csak beválik.

még nem szedek magnéziumot. hipp natalt iszom,lehet hogy ez is közrejátszik. de remélem megoldódik a problémám.

2008. ápr. 17. 13:24
 14/14 anonim válasza:
Bár már reméljük nem aktuális, azért leírok énis egy bevált "tervet":) Ha sok napja tartó székrekedésem van, dupla adag,azaz 2filter fabianni mályvatea (100%hatás pár óra múlva) ,a félősebbeknek még esetleg egy glicerinkúp a nagy dolog előtt. Erősen küszködöm ezzel a problémával, de a napi 1v2 fabiannni teljesen rendberak!
2014. jún. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!