Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek székrekedés ellen?

Mit tegyek székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Hihetetlen rossz hogy nem tudok wc-re menni,leszámítva az utóbbi két napot,ugyanis este elkezd fájni a hasam,és mintha tűvel szurkodnák ugy nyilal,éjszaka közepén persze,aztán nagy nehezen eltudok menni wc-re. Ez miért van? És miért pont éjszaka?Babó érzhet ebből valamit?
2008. ápr. 17. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló gondom az én orvoson homeopátiás készítményt javasolt és azt mondta még hogy ha wc-re megyek ne erölködjek! Próbáld ki hagyományos gyógymodokat lekvár tejjel, nekem az segít hogy reggel ébredés után mindig iszok egy kevés kávét de azt nagyon édesen tejjel sok cukorral és tejporral ez nekem beválik!

Bologod babavárást 25 hetes kismami

2008. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam az jött be, ha délelőtt csak gyümölcsöt vagy gyümölcslevet iszom, pl. narancsot. Pár óra múlva garantált a hatás.
2008. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat,vmit muszálj kipróbálnom,a gyümölcs nem vált be,lehet hogy megpróbálok vmi tejes dolgot.

boldog babavárást

2008. ápr. 17. 10:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kefirt, joghurtot (aktiviát), vagy itt olvastam, hogy a tamarin lekvár, szilvalekvár is segíthet. Ha egyik sem válik be, akkor vegyél guttalax cseppet, de kevesebbet használj belőle, mint ami rá van irva.
2008. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést olvasd el: www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__28073-mit-tudtok-ajanlani-szekrekedesre
2008. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem egy valami vált be.egy korty kávé, tényleg csak egy korty, cukor nélkül.ahogy lenyelted 2dl tej./ fontos hogy külön/.10percen belül megjön az eredmény :D

sok sikert ha kipróbálnád.

boldog babavárást

2008. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én is ezzel a gonddal küzdöttem. Sem a tamarin lekvár, sem a joghurtok, gyümölcslevek nem használtak. Végül felhivtam az orvosom, aki azt mondta, hogy a kórházban is a Guttalax cseppeket adják a kismamáknak. nyugodtan használjam ezt. (annak ellenére hogy a gyógyszertáros nem ajánlotta). aztán lehet hogy megijedtem, de végül ez nélkül is sikerült. 700 ft körül van, nyugodtan próbáld ki.
2008. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok levest kell enni, minel tobb folyadek es gyumolcs.De en a levesre eskuszom.

18 hetes kismami

2008. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Varandos es szoptatos anyak IS HASZNALHATJAK (a tajekoztatoban is benne van) Laevolac laktoz szirup.

Nekem nagyon segitett!

2008. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is probáltam lekvárt tejjel ,sok folyadékot,tejtermékeket de semmi nem segitett nagyon sokat szenvedtem én is a székrekedéstől,de anyucim azt tanácsolta h fogyasszak rostos ivóleveket és nekem bevállt az őszilé legalább 25% gyümitartalma legyen,Én napi 1 dobozzal iszom meg és általába minden nap eltudok menni wc-re!Boldog babavárást kivánok,19 hetes kismami
2008. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!