Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Jázmin...

Mi a véleményetek a Jázmin Kinga névről? Szerintetek össze illik ez a két név?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon szeretne két nevet adni a babánknak!De szerintem egy név elég lenne nem?Tetszik mind a két név de nem tudom,hogy jó lenne így a név?Szerintetek?
2012. ápr. 10. 10:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy azért mert most ez a divat a két név!Szerintem nálunk is így lesz!Ha férjem két nevet szeretne akkor legyen!
2012. ápr. 12. 09:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lenne az egyik név (sztem Jázmin), de a Jázmin Kinga is szép :)
2012. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyébként Neked hány neved van? És a férjednek?

Szerintem is elég lenne az egy, de tényleg jó párosítás, ha már mindenáron 2-t akar :)

2012. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem és a férjemnek is egy nevünk van!
2012. máj. 6. 20:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja :) Csak arra gondoltam, hogy azért is, mert valamelyikőtöknek két neve van. Szóval jó párosítás, de tényleg :)
2012. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik együtt.A Kinga az egy igazi magyaros név,még a Jázmin mostanság felkapott,nem komoly név nekem.Ettől függetlenül a Jázmin tetszik,a Kinga nem:D
2012. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!