Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Jázmin...

Mi a véleményetek a Jázmin Kinga névről? Szerintetek össze illik ez a két név?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon szeretne két nevet adni a babánknak!De szerintem egy név elég lenne nem?Tetszik mind a két név de nem tudom,hogy jó lenne így a név?Szerintetek?
2012. ápr. 10. 10:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem összeillik ez a két név.
2012. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszú, mindenképp rövid vezetéknévhez tudnám elképzelni. Amúgy összeillik, könnyű kimondani, nincs baj a magánhangzókkal sem.
2012. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jázmin szép név, nekem mondjuk a Kinga nem tetszik, meg én egyébként sem vagyok híve a két keresztnévnek.
2012. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem összeillik, és szép együtt! Igaz én egyiket sem adnám a lányomnak, dehát nem is ez volt a kérdés :D (én se vagyok 2 keresztnév-párti)
2012. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.
2012. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kinga nagyon szép név, a Jázmin se rossz, csak most Dunát, Tiszát lehet belőlük rekeszteni.

Inkább Kinga Jázmin legyen, Kingából nincs olyan sok.

Ha most lányom lesz (3.baba, még nem tudom a nemét), akkor Kinga lesz :)

2012. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2012. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik mindkettő!
2012. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Férjem szeretne nagyon két nevet én nem!De akkor most mit csináljak szerintetek?Nekem is tetszik mind a két név de elég lenne egy név!
2012. ápr. 11. 09:38
 10/16 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Ha az én férjemnek ez lenne a kívánsága, akkor természetesen két keresztnevet adnék a lányunknak. Azt azért megkérdezném, hogy miért ragaszkodik annyira a 2névhez?!

2012. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!