Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt torzul az arc?

Szülés előtt torzul az arc?

Figyelt kérdés
Többen is mondták már, h el van torzulva az arcom meg, hogy piros! Előbb fogok szülni! Az én tüneteim derék fájás, kisebb görcsök, a szemérem csontom az nagyon szokott fájni! Meg már többször is előfordult éjjel, hogy amikor fordultam nagyon nagyot roppan a derekamnál a csont! Szerintetek akkor ez jelenthet valamit? 37 hetes kismama! Meg hozzá tenném, hogy naponta többször le ver a víz!

2012. ápr. 10. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Már vagy a negyedi ember mondta nekem, hogy amikor eltorzult az arca, onnan tudta, hogy egy héten belül szülni fog. De jó neked, nekem még két hónap van hátra, hajráááá!
2012. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És neked is majd könnyű szülést kívánok!
2012. ápr. 10. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Én is sokszor hallottam és láttam már, hogy valóban kissé eltorzul az arc! Magamon mondjuk nem láttam, de később visszanézve a fotókat már igen...
2012. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, h még is van benne valami?
2012. ápr. 10. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam ilyenkor a vizesedés is erősebb lehet, ettől az arc is tud torzulni!

A barátnőmnek is így volt, ahogy neked!

Szerintem nemsokára a karodban tartod majd a babádat! :)

Könnyű szülést neked!

21hkm

2012. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit az enyém is eltorzult, de szülés után hamar helyreáll.
2012. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szám kifehéredett,az orrlyukaim kitágultak(mint a négereké)2 napra rá szültem.
2012. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én péntekre vagyok kiírva, kb 37. héttől van eltorzulva az arcom és produkálok hasonló tüneteket, de a babám még mindig nagyon jól érzi magát odabent.
2012. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36 hetesen születm és hetekkel előtte be volt duzzadva az orrom,szám.Szülés előtt egy héttel lement a dagadás...
2012. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!