Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött mennyi idővel...

Szülés elött mennyi idővel torzul el az arc?

Figyelt kérdés
Csak mert én 34hetes vagyok , de ma megijedtem mikor tükörbe néztem .Szájam feldagadva, arcom tiszta folt. nem korai ez még?
2009. dec. 18. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Veseműködés rendben?

Nem torzul el az arcunk, szülés előtt sem, egy kismama mindig gyönyörű! :)))

Szülés előtt nem sokkal(pár nap) szokott az orr "duda" lenni, az arc enyhén felpüffedni.

2009. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dokidat felhívnám, mndenképp, vagy legalább védőnőt!
2009. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami diéta nem ártana. Só, cukor stb...

Kérdezd a védőnőt.

Nekem a kezem dagadt be és a szám (enyhén). Sódiéta segített.

De a védőnő már sokat látott, és ránézésből tudhatja mi a gond.

2009. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is 34 hetes vagyok, nekem a szám van bedgadva, már két hete. a védőnő annyit mondott, mellőzzem a sót. az orrdagadás és egyebek pedig a szülés hetén szoktak jelentkezni, általában pár nappal előtte. Azért hívd fel az orvosod, nyugtasson meg ő is, biztos, ami biztos.
2009. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia


nekem szülés előtt 1 héttel formálodott el a fejem a második babánál,az elsőnél aznap.

2009. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mindenkinek torzul az arca szülés előtt!


34 hetesen elég ijesztő dolgokat írsz, minimum egy telefon a dokinak vagy a védőnőnek szerintem!

2009. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Állítólag előtte pár nappal. De nekem nem volt ilyen tünetem. Amit írsz, az a terhességi toxémia tünete, mindenképp menj el a védőnőhöz, vagy a dokihoz. Vérnyomás, vizelet ellenőrzés kell!
2009. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem torzult el az arcom csak amikor már fájásaim voltak de akkor nagyon. :p
2009. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt torzulás, se vizesedés, a pocakom sem szállt le. Nálad valami probléma van, menj orvoshoz.
2009. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!