Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb mint 7 kilót szedtél...

Kevesebb mint 7 kilót szedtél fel a várandósságod alatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84 kg-al kezdtem a terhességet,85 voltam mikor szültem.a kórházból 72-vel jöttem haza.Most 5 hónapos a babám jelenleg 80kg vagyok.
2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja az orvos és a védőnő azt mondta nem gond.
2012. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok. Nekem nem mondtak semmit egyik terhességnél sem, de minden értékem, és eredményem jó volt, sosem volt semmivel gond, csak nagyon vizesedtem. Ez látszott a súlygyarapodásomon is, mert heti egy kg plusz, ahhoz egész nap zabálnom kellett volna. ILyet napi plusz ezer kalóriával lehet csinálni, és az rengeteg. A védőnő mondta, hogy kevesebb fehérjét egyek, mert az is csak visszatartja a vizet, meg ilyenkor nem jó a veséknek, de ugyanúgy jöttek rám a kilók, aztán a szülés után ahogy a havim rendeződött úgy el is tűntek rólam, mindkétszer. Első babával 6 maradt, az nagyon nehezen ment le, de első baba után nekem még fél évvel is dagadt a bokám, és egy év múlva is rendetlenkedett a mensesem. A második babánál tíz maradt rajtam a 16 kg-ból, de akkor meg hat héttel szülés után megjött a havim, és azóta rendszeres is. Két hónap múlva ugyanannyi kg voltam mint szülés elött. De én tudzam magamról terhesség elött is, hogy ha hormongubanc van, vizesedem, mert 17 évesen volt egy ilyen gondom, szintén rendszertelen menses, és amikor beállt, lejött rólam 10 kg csak úgy. Elötte pedig nem tudtam fogyni sehogy.
2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, 5 kilot fogytam (volt mibol) es 6 hettel szules utan most 10 kg minuszban vagyok,mint mikor teherbe estem.

DE nekem nagyon problemas volt a terhessegem, a parkapcsolatom is,ami azota se javult...szoval nalam volt boven oka hogy fogytam.

Bar volt mibol es a babam egeszsegesen fejlodott (tobb mint 4kiloval szuletett) elvette maganak ami kell igy ezen soha senki sem problemazott.

2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én pontosan 7,5 kilót híztam, vízesedéssel együtt! 12 jött le a szüléssel. A babám 4 kilós volt, sok volt a magzatvíz is... A doki meg a védőnő megdícsért, hogy nem híztam sokat, hisz így is túlsúllyal kezdtem, 82 kilóval.
2012. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zsanett 24 ***** válasza:

Én 58,7 kg val kezdtem és most vagyok 61 kg.

30+1 hkm

2012. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 10 kg-t híztam, de a lányom 1850 grammal született. (Kicsi volt a méhlepény, azért lett ilyen kicsi a súlya)
2012. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!