Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+1 napos km vagyok. III....

40+1 napos km vagyok. III. fokozatú a lepényem, a magzatvìz az átlagosnál kevesebb ezért már egy hete mindennap megyek ctg re. Mennyi az esélye annak h ìgy magától is beibdul a szülés?

Figyelt kérdés
A szìvhang rendben viszont a méhszájam teljesen zárva van :-S. Sokat jóslózom , egyre kínzóbbakde nég mindig semmi. Nagyon félek h be kell indítani ,szeretnék "természetesen" szülni, mert azt halottam h a beindított nem a legjobb. Vélemény?
2012. febr. 10. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor beindulhat. Ne félj az indítástól, lehet neked hipp-hopp kint lesz a babád! Könnyű, gyors szülést! :)
2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

40+6 indítottak. Ne tágultam semmit, mert a kisfiam nem illeszkedett be megfelelően. Kb. 3-4 órát voltam oxin, megcsászároztak.


Ne aggódj, már nem tart sokáig. Van fogadott orvosod?

2012. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt mikor tudtad meg h nem illeszkedett be a babud feje?? Szulesnel mobdtak v elotte is? Mivel inditottak?
2012. febr. 11. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
kirendelt orvosom van.. Vagy ő lesz bent vagy nem..
2012. febr. 11. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nem tőlem kérdezted, de szüléskor derül ki, hogy beilleszkedik e a fejecskéje rendesen, vagy sem. Majd írj, hogy mikor született meg a babátok! Könnyű, gyors szülést! :)
2012. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem volt a 40. Héten fliwmetria. Ultrahang ugye. Ott latja h befelefordult e mar v nem, nem??
2012. febr. 11. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor látták hogy nem illeszkedett be, amikor már órák óta oxin voltam és még mindig nem tágultam, pedig voltak fájások. Írd majd meg, hogy mi lett! Sok sikert! És könnyű szülést egészséges babót!

2012. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ultrahang alakalmával látja, hogy befordult e már, vagy hogyan is helyezkedik el. A fejecskéje pedig a vajúdás során illeszkedik be a szülőcsatornához.
2012. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!