Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora volt a babájának...

Kinek mekkora volt a babájának a bpd-je, mielőtt megszültetek volna? És nektek is mondták azt a vége felé, hogy az átlagosnál kevesebb, vagy csak kevesebb a magzatvíz? Ez miért van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

BPD-t jelenleg nem tudok mondani, két hete, 38 hetesen 91 mm volt. Négy nappal utána nekem is azt mondták flowmetrián, hogy az átlagosnál kevesebb a magzatvíz (holott előtte még átlagos volt), ami azóta is változatlan, emiatt hetente kétszer kell járnom áramlásvizsgálatra.

Megkérdeztem a szonográfust, azt mondta, hogy ez ilyenkor már viszonylag gyakori, kicsi a hely a babának, és a magzatvíz kezd el fogyni, hogy jobban férjen. A mennyiségét viszont ilyenkor folyamatosan vizsgálni kell, hogy ne csökkenjen le kritikusan - ezért is járok hetente kétszer. Holnapra vagyok kiírva, remélem, hamarosan vége lesz... :)


39+6 khm

2012. febr. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és könnyű szülést neked:)
2012. febr. 8. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mért kevesebb magzatvizet a doki, azt mondta, azért lehet, mert kevesebbet ittam.
2012. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, nincs összefüggés aközött, hogy te mennyit iszol, meg hogy a baba körül mennyi a magzatvíz.

Napi 2 litert minimum megiszok, hanem többet amúgy, meg nekem már nem először mondták, hanem már egy huzamba folyamatosan....

A babám is nagyobb a koránál. Mensi szerint 36 hetes vagyok, uh szerint pedig 39-40 hetes....

2012. febr. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!