Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége fele vesznek...

A terhesség vége fele vesznek mindenkitöl magzatviz mintát, hogy csinálják azt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a két terhességemből egyszer sem csináltak ilyesmit.
2008. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magzatvíz mintát 14-17 között vesznek genetikai vizsgálat céljából.A terhesség végén ilyet nem csinálnak senkinél.


Üdv

2008. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vizet vesznek,csak egy pici lámpával megvilágítják a burkot.Megnézik,hogy tiszta-e a víz.Akkor tudják megcsinálni,ha egy picit nyitott a méhszáj.Álltalában csak akkor csinálják,ha lejárt az időd.

2008. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 42 hét alatt nem vettek mintát, ennyit arról, ha lejárt az időd. én két héttel túlhordtam, volt CTG és UH, ennyi. Tesóm 43 hétre szült egy másik kórházban és neki se vettek.
2008. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2008. ápr. 28. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is néztek magzatvízet, mert már 3 nappal túlhordtam a babát:) Nem fáj, és tényleg csak nyitott méhszájnál kukucskálnak be.

Szerintem ez kórház, illetve orvosfüggő is. De mindenesetre az a biztos, ha a terminus letelte után megnézik... Uh-n és NST-vel nem lehet kiszűrni,hogy milyen a magzatvíz!!!

2008. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!