Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhenkívüli terhesség esetén...

Méhenkívüli terhesség esetén mikor kezdődhetnek hanyadik héten bajok? És kezdettől fogva vannak tünetek vagy csak amikor baj van? Kinek milyen tapasztalata volt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hova ágyazódott be.Mert lehet a petevezetékben és akkor korán jelentkezik a tünet,mert hamar kitölti és fájdalmat okoz.De lehet bárhol a hasüregben ahol csak később okoz bajt.
2012. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 5-6. hét között kétszer is volam uh-on, elsőnél nem láttak semmit, utána pár nap múlva kicsit abrnáztam, követlezőnél már látták a petevezetékemben, meg is műtöttek aznap, ki is vették.

Mondjuk nekem azért lett felisverve ilyen hamar, mert lombikos voltam és a hcg eredményem nagyon kevés volt, azt is nézettem pár naponta, de nagyon lassan nőtt.

2012. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 3. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
néhai hasfájások előfordultak, de a hideg fürdőszobában elmúltak, de aztán eljött a 3. hónap amikor nem múltak el még pihengetés ellenére sem, na akkor volt bevánszorgás a kórházba és 1 órán belül baloldal eltávolítás. teszt nem mutatta ki. van egy sanda gyanúm, hogy mostanában megint vannak a jelek, de a jobb oldalon, ami még épp elvileg.
2013. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!