Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén már mindenkine...

Terhesség végén már mindenkinek ilyen?

Figyelt kérdés
38 hetet töltöm a napokban. És szinte kétnaponta mosom a hajam. A 2. trimeszterben elég volt 4 naponta is, annyira jó volt nem zsírosodott így mint most. Szinte tapad a fejemhez.. :( újra előjöttek a kisebb pattanások... :( nálatok is van/volt ilyen a terhesség vége felé? Őszintén megmondom, hogy olyan rusnyának érzem magam..... :( a párom szerint persze gyönyörű vagyok, de én úgy érzem hogy pfff.... :(
2012. ápr. 2. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ne izgulj ez mind a hormonoknak köszönhető.

ellene nem tudsz mit tenni, legalább nem hullik a hajad :)

azért ilyenkor már a szervezet készül fel a szülésre, ilyenkor minden kijön a kismamán testileg és lelkileg is :)

ne aggódj

2éves kislány és 8 hetes pocaklakó anyukája

2012. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát épp "ilyen" nekem nem volt, de volt helyette más...

Ki kell húzni szülésig, aztán persze utána is jöhetnek furcsaságok, mert a hormonok tovább "bolondoznak".


Szép szülést!

2012. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mik voltak azok a "mások"? neked milyen "tünetek" voltak még? májfolt? az van nekem is, de nem vészes, csak fényen látszik egy két folt
2012. ápr. 2. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!