Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon lett valami 16 hetes...

Vajon lett valami 16 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Éjszaka elaludtam miközben a telefonomat nézegettem, a mellkasom hasam környékéről esett le mikor fordultam. -/. Szerintetek okozhatott komolyabb gondot nála? Be voltam takarozva, nem tudom mennyit nyelt el a paplan.

2012. ápr. 1. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ennyitől kutya baja nem lesz, ne aggódd túl a dolgot. Valszeg lesznek még ennél jóval bonyolultabb idegeskedni valóid is, szal ne csinálj magadnak feleslegesen problémát.

szép babavárást és kellemes babázást

2012. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Csak én nem értem????

No, kérdezd meg újra :)

2012. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Miből nyelt el mennyit a paplan? Ugye nem arra gondolsz, hogy a telefon sugárzása valami káros hatással lehet a gyermekre? Mert akkor a válasz egy kategorikus nem, és az, hogy semmilyen telefon, laptop, netbook, táblagép nem sugároz semmit sem, ami árthat. Amennyiben tenné, nem kerülhetne forgalomba.


Egy 34 hetes (orvos, ha ez jelent valamit) kismama

2012. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lett baja, nyugi!
2012. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem, nekem mindig a hasamon aludt a fiam , mivel éjszaka sokszor felkelt, és már annyira fáradt voltam hogy legtöbbször úgy el is aludtam. És megtörtént hogy leesett az ágyból, de szerencsére nem magas az ágy és nem volt baj.:) De amúgy leesett az ágyról paplanostól vagy csak melléd esett?
2012. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5.

Ess neki a kérdésnek megint, legalább nevettem egy jót. Egyébként semmi baja nem lesz, ezzel az erővel már agydaganatunk lenne.

2012. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz semmi baja a babádnak, hogy a telefon a közeledben volt és te aludtál!


Kedves 5. válaszolót egy jót nevettem, amúgy nem csodálom, hogy nem értetted a kérdést, mert eléggé értelmetlenül van fogalmazva, bocsánat kedves kérdező!

2012. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem jól irtam ki,a pocakomban van a baba
2012. ápr. 1. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazabol most az a kerdes, hogy ha a telefon terhsen a hasadon van, lesz-e baja vagy az, hogy a telefon, ami kb. 30gramm raesett a paplanra, ami a hasadon volt?
2012. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

...Vagy az, hogy igazából ezt tényleg komolyan gondolod-e? :) Mert remélhetőleg nem, de ha mégis: sem akkor nem lett baja, ha a telefon volt a mellkasodon (mellesleg ha a telefon árthatna, akkor a füledhez emelt telefon is ártana), sem akkor, ha a telefon ráesett a hasadra, sem akkor, ha a telefon a paplanra esett, sem akkor, ha a paplan is leesett. Azért mégsem egy urántömbről beszélünk... :)))


Nyugalom, és szép babavárást neked! :)

2012. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!