Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon szüksége van a babámnak...

Vajon szüksége van a babámnak a cumira?

Figyelt kérdés
Már nagyon korán kapott cumit a lányom.Sajnos, csak a régi fajta, buborék alakú cumit fogadja el.Az anyósom szerint csak én nyomom a szájába, ha kéri ha nem.Lehet, hogy igaza van?Mi a jele, hogy kell neki, és mi ha ne.
2011. nov. 30. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

A gyerekeknek eleve nincs szükségük cumira,ez is csak olyan dolog,amire a szülő szoktatja rá,hogy aztán legyen miről leszoktatni.

Ha nem kéne neki,öklendezne vagy kiköpné.De ha nem is csinálja ezt,még nem azt jelenti,hogy jó is neki.Most itt anyósnak szavazok igazat.Egy null oda.

2011. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is a babám szájába dugtam a cumit mikor láttam, hogy elfáradt és aludni szeretne :) és szintén mondogatta anyós, hogy minek az??? na de aztán kiegyeztünk, ha átjön hozzánk naponta 3x-4x elringatni a kicsit, akkor kidobom a cumit :)

már 2 éves a fiam, elalváshoz még most is néha kéri, de anyós már nem szól, ha náluk alszik akkor ő is viszi :D


valóban igaza van az első válaszolónak is, ugyanakkor sok babát megnyugtat :)

2011. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én fiam egyáltalán nem fogadta el a cumit hiába akartam neki adni mikor láttam hogy eszi a kezét ezerrel.

Így nem is eröltettem.Viszont sokszor az lett a vége hogy vagy cici vagy forralt víz,ha nem kapta meg üvöltött.Pedíg ezer % hogy nem lehetett sem éhes sem szomjas hisz néha bejátszotta 20 percenként,holott normálisan hosszú ideig evett.Így sajnáltam hogy nemkell neki a cumi mert ezek a szokásai szerintem csak megnyugvás képp kellettek neki.

Én nem tartom fölöslegesnek a cumit ha őt ez megnyugtatja akkor add neki amikor csak jónak látod,ha nemkell neki ugyis fintorogni fog ellenkezni, ki fogja köpni.

2011. dec. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak cumival aludt amíg kb. 1 éves nem lett. Utána egyik este nem adtam neki ő meg nem kérte. (eldugtam) Le is szokott rögtön. Tehát előtte se volt szüksége rá... Most várom a második babámat, megpróbálom majd nem rászoktatni, nagyon csúnya szerintem, ha egy ovis még cumizik..:(Próbáld meg eldugni, lehet hogy először keresni fogja, de leszokik gyorsan. Nekem bevált. Sok türelmet és minden jót nektek!

2011. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!