Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szüksége lenne tápszerre a...

Szüksége lenne tápszerre a babámnak?

Figyelt kérdés
7 hetes a kisfiam és kb 2 hete nagyon hasfájós lett ez akkor kezdődött amikor nekem megjött sajnos.Azóta a tejmennyiségem nem változott viszont az ize nagyon nagyon édes és egy kicsit vízszerű.Eddig 3-4 órákat aludt át most meg majdnem percre pontosan tartja a 2 órákat és nagyon fájdalmasan sír amikor felébred.A súlya nem esett vissza szerencsére.Szerintetek pótoljak tápszerrel?
2011. jan. 21. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Szoptasd amikor kéri. Én második babámmal tapasztaltam, hogy menstruációkor más a tej minősége és mennyisége, volt hogy két napon át 2 óránként kért. De ez elmúlik, és minden visszaáll.

A hasfájósságot én nem biztos hogy összekötném ezzel, az lehet mástól is.

2011. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

a hasa fáj? összegörnyed?

ha igen, én kevesebb anyatejet adnék neki, inkább tápszert. sok baba jobban tolerálja a tápit, nem érzik rosszul magukat tőle.

2011. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ebbe a cipöbe járok! Kétóránkét szoptatom a kicsit,a nyagyobbik fiam 20hónapos,néha ugy érzem nem birom igy 2gyerekkel! Nem irtak fel tápszert met 850g-ot hizott,hiábba montam hogy mindig sír keresi a cicit!

Vettünk infacolt ne fájon a hasa,nem vettem észre változást! Alig várom hogy 4hónapos legyen és adhasak neki tejpépet,fözeléket!

2011. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen fáj a hasa.Már próbáltunk mindent semmi nem hat és ez van amióta megjött nekem 2 hete.Már 1 hete elmúlott a vérzésem a helyzet nem javul sőt egyre rosszabb lett.Nappal 2 órát alszik éjjel 3-at.Mindig ordítva kel fel és ha nekiáll enni akkor látszik rajta, hogy nem tetszik neki.
2011. jan. 21. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem függ össze a menzeszeddel, akkor már nem sírna.

valami összetevő nem tesz jót neki a tejben.

nem tudom, mitől van ez, de ezek miatt az esetek miatt, én tápszerpárti vagyok, nagyon is.

2011. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
esetleg nem fáj a melled, nincs gyulladásban? lehet valami baci van benne, így az íze is más.
2011. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is adnék neki tápszert éjszakára,napközben próbálkoznék a szoptatással, nekünk a Humana 1 jött be.
2011. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A védőnöm a Milumil A.R-t javasolja mert az jó a hasfájásra is.Ismeritek azt?
2011. jan. 21. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen ismerem, szerintem ne add neki, mert az bukós babáknak van AR= Anti Reflux, vagyis bedagad a pocakjába, és nem tudja felesleget kibukni. Én is adtam a kisfiamnak, mert nagyon bukott, de 3 nap után annyira megfájdult a hasa tőle, hogy nem aludt semmit éjszaka, ha nem fáj a hasa, akkor ne adj neki hasfájás elleni tápszert, hanem csak sima tápszert, ha Milupát akarsz, akkor start-ot add neki, de ne az AR-t.


Hasfájásra nekünk a BEBA 1 pro-t adták. De minden baba más, mert nekünk az sem jött be, így most a Humana 1-t kapja,az viszont székrekedést csinál, de nem fáj a hasa, így kap mellé cukros kamillateát ami lazítja a székletét. Így most minden oké nálunk.


6 hetes kisfiú anyukája

2011. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!