Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha nem kivánom a szexet?

Normális ha nem kivánom a szexet?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, sajnos a 10 héttől kezdve nem vagyok hajlandó a párommal szeretkezni, rosszul vagyok a gondolattol. A párom nagyon szenved tőle, és nem szeretné ha igy telne a 9 hónap, de sajnos én képtelen vagyok szeretkezni.
2008. ápr. 15. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ezzel sajnos többen vagyunk így szerintem.én 25hetes vagyok, kb. mióta tudom, hogy babát várok nem kívánom a szexet.ez valószínű pszihés.azért heti egyszer rászánom magam, és ha benne vagyunk jó :D

boldog babavárást

2008. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, mindenki másképp reagál a terhesség alatt a szexre. Előfordul a nem kívánás, a csökkenés, lehet ugyanolyam marad, de van aki jobban kívánja.

Práodat is azért meg lehet érteni, próbáljatok valami közös megoldást találni. Ha nem szex, legyen petting, kényezted kezeddel száddal, nehogy erre menjen rá a kapcsolat. De párodnak is alkalmazkodni kell hozzád, tehát fontos, hogy beszéljetek róla és talájatok egy közös megoldást!

2008. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy pszihés oka van. Bár nekem a 2. trimeszterben kimondottan jól esett a szex. Az első hetekben a rosszullétek miatt én sem nagyon kívántam, most pedig a 40. hétben már nincs olyan pozitúra, ami igazán kényelmes lenne.:)Azért beszélj erről a pároddal, biztosan nehéz lehet neki. Mellesleg a mi szempontunkból sem utolsó, mert állítólag könnyebb a szülés , ha a hüvely és az izmok "karban" vannak tartva a terhesség alatt. Erre az egyik legjobb módszer, a kiadós szeretkezés.:) Persze , ha nincs semmi más gond, ami miatt ne lehetne. Boldog babavárást!
2008. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Ez hormonok hatása miatt lehet,tudat alatt félted babókát nehogy baja legyen.Valaki meg az ellenkezőjét tapasztalja.Én elvagyok tiltva,szenvedek is ettől .Szerintem lekéne ülni megbeszélni a pároddal,hogy ne legyen ebből probléma.Esetleg más módon kedvébe járni.Szegényke biztosan nagyon szenvedhet.üdv 27hetes kismama
2008. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, egy kicsit megnyugodtam!
2008. ápr. 15. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,sajnos ahogy közeledik a párom, hárírok,pedig nem akarok,szeretném én, de nem megy,fel sem izgulok,úgyhogy hagyjuk egyelőre,mert mindig ugyanaz játszódik le.Szerencsére az én párom megértő,és persze mindig van megoldás kiengesztelni, és meg kell értse,min mész keresztülés nem őt utálod,csak a hormonok teszik ezt veled,és az anyaság,érzése,a védelem ,biztonság a babának.

Szerintem biztos megérti,és nem kell lemondani róla,lehet egyik hétről a másikra változik,én is ebben hiszek,úgyhogy hajrá!!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ismeros...

En 18 hetes vagyok, az elso trimeszterben, bar nem hanytam/emelyegtem, a szex gondolatatol is rosszul voltam.

Aztan mostmar heti egyszer en is raveszem magam, de tobbet nem megy. Pedig nem voltam ilyen :P

Regebben, ha menstrualtam, is megtalaltam a modjat a parom kenyeztetesenek, de most vhogy ahhoz sincs kedvem...

Azert a parodnak ezt meg kell ertenie, h mennyi minden valtozik most benned, es kb. ez az utolso gondolatod...

Majd ha megszulunk elmulik, addig meg imadjon tisztes tavolrol :D

2008. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!