Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Nagyon durva...

Hallottátok? Nagyon durva szerintem.

Figyelt kérdés
Ma mondta a védőnőm hogy kijött egy új rendelet ami szigorítja az abortuszt.vagyis csak olyan esetben fogják engedélyezni amikor a baba a kinti életben sem maradna életben.szóval ha down-kóros vagy mondjuk nincs egy keze,azt még nem veszik el mert ő a kinti életben megmaradna.szerintem ez már durva.ti hallottatok róla?

2012. márc. 30. 21:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább azt szigoritanám ha valaki az egészséges magzatát csak azért öli meg,mert neki épp másak a tervei.

Fiatalnak érzi magát ,szórakozni, tanulni akar.Ezeknek megtiltanám.

2012. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen értelmetlen a törvényi szigorítás, mert aki kapartatni akar, az megteszi. Így vagy úgy, de megteszi.


Olvasok más fórumot is, az abortusz pártiak mindig azzal jönnek, hogy nekik jogukban áll eldönteni és az amúgy sem más, csak egy kezdemény.

Leírtam már sok helyen, hogy annak a kezdeménynek már dobog a szíve, mire műtőasztalra kerülnek és van vérkeringése, és be van bizonyítva, hogy fájdalmat is érez és menekül. De nem, ők az önrendelkezési joggal válaszolnak miután ezeket minden háttér információ nélkül megcáfolják. Szerintem az önrendelkezési jog pedig az, hogy nem kefélünk.


Szóval úgysem lenne haszna az ilyen törvénynek. Meg aztán mivel felelőtlenség miatt esik teherbe a legtöbb ember, ezért tele lenne a világ elhagyott csecsemőkkel, meg szeretet nélküliekkel. Nincs megoldás, mert ezek annyira idióták, hogy ha nem akarnak gyereket, akkor sem védekeznek, mert azt sem tudják mi fán terem, csak a lábukat tudják széttenni.

2012. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a beteg baba az más!Sajnos én nem olyan régen átestem rajta mert beteg volt a kicsink.Mikor kiderült meg se kérdezték hogy esetleg mégis megtartanák e.Hanem rá írták a papíromra hogy vetélési indukció indokol és úgy tett hogy szegyem össze hamar magam mert csak a 22 hétig veszik el.
2012. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%
Azért mert valakinek nincs keze attól még életképes, vagy szerinted nem? Te elvetetnéd a babádat mert nincs keze?Szerintem meg ez a durva.
2012. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak annyi lett volna a gond,hogy nincs keze persze,hogy megtartom!DE ha neked azt mondaná több orvos is,hogy azt sem valószínű,hogy ki tudod horda de ha mégis lehet szüléskor meghal max él 2 napot azt is szegényke gyötrelmek között mert annyi szervi problémái vannak.
2012. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
Én a természetre bíznám. Nem tudnám megölni a méhemben. Attól mert én hívtam életre, attól még nincs jogom elvenni tőle.
2012. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért írod így mert te nem voltál még ilyen helyzetbe nem élted át amit mi.De ne is élje át senki mert borzalmas:Nem azért de én találkoztam pár anyukával akiknek beteg volt a babájuk,nekik csak szülés után derült ki,hogy beteg így nem is dönthetek de ha dönthetek volna nem tartották volna meg mert így minden nap nézi milyen fájdalmai vannak a picijének.Azt mondta nekem higgyem el jól döntöttem mert képzeljem bele az ő helyzetébe magam mivel az ő picikéjének 6 hónapot mondtak,hogy annyit fog még élni,úgy kelni minden nap hogy vajon ma van az a nap veszi még a levegőt a picur.Hogy jobb akkor mint pár hónap múlva szegénykét eltemetni!Félre értés ne essen imádja a gyerekét de ő nézi végig nap mint nap hogy mit él meg az a baba.Én neki hiszek!
2012. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%

Honnan tudod ki vagyok és mit éltem át?

Több beteg és fogyatékos gyereket láttam és foglalkoztam velük, mint te kilincset fogtál.

Engem ne győzködjön senki annak az ellenkezőjéről, amit leírtam. Van sajátom is.

Van tapasztalatom. És elegem is van már abból, hogy csak azért, mert életpárti vagyok és elítélem még azt is, hogy méhen belül öljék meg a magzatokat, attól engem már támadni kell és megmagyarázni olyat, amit már rég átgondoltam és döntöttem!

Kinek képzeli magát itt sok ember, hogy bebizonyítsák azt, hogy én nem tudok dönteni és gondolkodni???

2012. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jaj ne értsd félre.Nem akartalak megbántani csak le írtam egy olyan anyukát akinek sajnos beteg a babája és mit kell neki átélnie!én nem pontoztalak le!mindenkinek a saját döntése.bocsánat ha megbántottalak nem állt szándékomban!
2012. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
31%
Én csak két esetben engedélyezném az abortuszt. Ha az illetőt megerőszakolták és akkor, ha biztosra lehet tudni, hogy a baba életképtelen lesz, annyira beteg, hogy az élete csak szenvedés lenne. Ha előre lehet tudni, hogy a baba élete kockázatos, mért ne avatkozhatnánk be és tehetnénk ellene? Sok esetben meg amúgy is bekövetkezik ilyen esetben a spontán vetélés.
2012. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!