Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hallottatok már a...

Kismamák, hallottatok már a Bola csengettyűs nyakláncról?

Figyelt kérdés

valójában erről lenne szó:

A csodálatos mexikói függőt, várandós kismamáknak ajánlják. A Bola csodás és kellemes hangja nyugtatja a babát a terhesség alatt. Speciális csengő hang hallatszik, amikor a mama sétál vagy mozog. Ezt a hangot a már kb. 20 hetes magzat hallja az anyaméhben.


[link]


Mit szóltok hozzá, mi a véleményetek róla, és hisztek e benn? :)


23 h km


2012. márc. 26. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmiben nem hiszek, elég, ha a szülei beszélnek hozzá a pocakban. Semmilyen csengettyűre nincs szükség, szerintem. :)

33 hetes km

2012. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

igy vagyok vele én is viszont tetszik mint ékszer ugyhogy ha hordom valoszinüleg nem lesz "baj" :)


csak ha tényleg nyugtatja, az születése után fog kiderülni, ha nyügös és megcsengetem neki, akkor megnyugszik majd...kiváncsi vagyok azért mennyi igazság van benne :P

2012. márc. 26. 11:44
 3/16 anonim ***** válasza:
:) Nnna, hát ha tetszik, próbáld ki! :) Baj valóban nem lehet! :))
2012. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

jo pofa az tetszik belöle, de olyan idegbeteg tuti nincs a fiam hogy nyugtatni kelljen :)

rugdos ezerrel néha de sokat is alszik:)

ugyhogy marad ékszernek:)

2012. márc. 26. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam róla, de nekem tetszik :) Én felhúzós zenélő kis játékra gondoltam , hogy veszek, hiszen már hall a baba (18 hetes vagyok), pont ezért gondoltam, hogy megnyugodjon ha kibújik és hallja.
2012. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok: azt még elfelejtettem, hogy én abban hiszek, hogy hall ilyenkor és később nyugtatólag hat az ilyesmi...aztán ha nem és csak sír...majd kitalálunk valami mást, egy próbát megérnek ezek :D
2012. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen én is erre gondoltam :)

köszi

2012. márc. 26. 14:06
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem hallottam róla, és nem is hiszek az ilyenekben. Az én kislányom pl. a Graco elemes orrszívójának a dallamaira nyugodott meg mindig, a mai napig van, hogy azt nyomogatja, hogy elaludjon (19 hónapos). Pedig születése után vettünk, így tuti nem hallotta a pocakban. :)

Ja, és azért arra kíváncsi lennék, honnan veszik, hogy a pocakban megnyugtatja a magzatot, de tényleg?! Jesszus.

2012. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pocakban nyugtatja meg, hanem ott "szokik hozzá" és ha kibújt, később felismeri, ahogy az Anyuka szívverését is, hiszen azt is hallja. Ezért teszik születés után az Anyuka mellkasára, és megnyugszik azonnal.
2012. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:)

amugyis a nyakamban lesz nem minden nap, de amikor fel akarom venni fel fogom, és ha majd megszületik, kiderül hogy igaz e :)

2012. márc. 26. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!