Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgynéz ki terhes vagyok...

Úgynéz ki terhes vagyok (17éves) ha minden igaz 1-2héttel fogom betölteni a 18 at a szülés elött ha nem koraszülött a baba! ilyenkor milyen támogatások vehetők igénybe? nem tudom mege tartsam a babát fele fogom tudni nevelni?

Figyelt kérdés

szívem szerínt megtartanám mert vágyok már babára de nem tudom felefogom tudni nevelni ebben a világban!

kérlek csak olyan írjon aki a kérdésre válaszol nem lehurrogást szeretnék


2009. jún. 15. 13:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

szia

egy ideig olvasgattam a sok "szerintem ne tarsd meg"-et én is annakidején épph betöltöttem a 18-at amikor szültem ( nem a felelötlen sex miatt lettem terhes!) édesanyám ugy állt a dolgokhoz mintha azt mondtam volna h hoztam 1kg kenyeret édesapám mikor milyen kedvében volt( se lelki se anyagiakban nem számithattam rájuk)... párom az anyagiak miatt nem szerette volna megtartani de azt mondta mindenben mellettem áll. hál'istennek megtartottuk és most boldogan élünk,ma már az apuka is örül hogy ittvan a lurko, hogy el tudod e tartani? növérem egyedül neveli a kisfiát anyagi segitség nélkül mint egyedülállo sok mindenre támogatást tudsz igényelni de hosszutávon nem lehet belöle egyröl a kettöre jutni és még a gyerek mellett is el tudsz menni melozni ha megtudod oldani azt a pár orás felügyeletet. nehéz de megoldhato hogy eltarsd szerintem ( még annyit ha megtarttod embriot/babát kinek hogy tetszik sok mindenröl le kell mondanod pl a banki állásrol csak jo tanácsként fogj meg minden /normális!/ lehetöséget)

2009. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság, döntöttél már, mi lesz a babáddal?
2009. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

ma léptem a 7.hétbe a védőnőtől kértem 2 hét haladékot nagy nehezen belement!

párommal tegnap nagyon csúnyán öszevvesztünk nem ez miatt éshát most egy kicsit padlón vagyok kicsibabámmal meg nem tom milegyen émelygek meg minden

2009. jún. 26. 14:54
 34/37 anonim válasza:
Hogy döntöttél végül?
2010. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
február 5-én 19:35 perckor megszületett a kislányom :) idáig úgy érzem hogy életem legjobb döntése volt.
2010. aug. 1. 13:46
 36/37 anonim válasza:
Gratulálok!Örülök hogy így látod!Hát soksoksoksoksok boldogságot!!!
2010. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. aug. 2. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!