Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgynéz ki terhes vagyok...

Úgynéz ki terhes vagyok (17éves) ha minden igaz 1-2héttel fogom betölteni a 18 at a szülés elött ha nem koraszülött a baba! ilyenkor milyen támogatások vehetők igénybe? nem tudom mege tartsam a babát fele fogom tudni nevelni?

Figyelt kérdés

szívem szerínt megtartanám mert vágyok már babára de nem tudom felefogom tudni nevelni ebben a világban!

kérlek csak olyan írjon aki a kérdésre válaszol nem lehurrogást szeretnék


2009. jún. 15. 13:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

hát a támogatás nem sok mivel még gondolom nincs munkaviszonyod! Gyest fogsz kapni meg családi pótlékot

a 2 együtt kb 45e

2009. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudhatod, fel tudod-e nevelni, mi nem ismerjuk a helyzetedet.


Fontos kerdesek: tudod, ki az apa? Regota egyutt vagytok, vagy csak futo kaland volt? O hany eves? Vallalna o is a gyereket? Mit szol a csaladod? Tamogatnak? Milyen az anyagi helyzeted, lesz mibol eltartani a gyereket?

2009. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2009. jún. 15. 13:22
 4/37 A kérdező kommentje:

fél éve vagyunk együtt 21 éves az apa ő halani sem akar a gyerekről! olyan átlagosan élünk egyik hónapról a másoikra anyuékkal!

nevelőapukám támogat anyu nem tudom őse tudja még eldönteni!

2009. jún. 15. 13:25
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehez a dontes. Akarhogy dontesz, kesobb fenn all a veszelye, hogy megbanod. Terveztel karriert, tovabbtanulast? Ezek a baba mellett nagyon nehezen lesznek megvalosithatok. Na meg elni is kell valamibol, raadasul az apa sem tamogat..nehez ugy. Megmondom oszinten, EN nem vallalnam. De ez a te dontesed, sok sikert kivanok!!
2009. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
A Te életkorodban nagyon lényeges, hogy támogassanak. Mert gondolom még nincs biztos saját anyagi háttered. Sajnos a gyerekvállalás nem olcsó mulatság, plusz meg kell élni neked is valamiből. A támogatás pedig amit kaphatsz nem minden esetben lesz elég.
2009. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

valami bankban vagy hivatalban szeretnék majd dlgozni mivel közgazdaságiba járok!

továbbtannúlni ígysem nagyon szerettem volna mert inkább dolgoznék!

2009. jún. 15. 13:31
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én nem vállalnám ha te lennék, egy életre szól, akiért felelősséggel kell lenni. Én 7 évvel vagyok idősebb mint te, már házasok voltunk a férjemmel mikor terhes lettem. Előtte azért dolgoztunk hogy legyen hova hazahozni a gyermekünket és harmónikus életet biztosítsunk neki.
2009. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%

ha a szüleid támogatnak, akkor ne öld meg a babát!! én nem tudnám megtenni soha. ha már így alakult, akkor pikk-pakk föl kell nőnöd, és vállalni a felelősséget. én biztos vagyok benne, hogy a szüleid segítenek majd


ha esetleg mégis továbbtanulnál, a főiskola hidd el, hogy megoldható baba mellett ;)

2009. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
Már szinte mindenhová diplomás embereket keresnek, ha ilyen terveid vannak, inkább a főiskola felé kacsintgass, mint a babavállalás felé. Én sem tartanám meg ennyi idősen, főleg ilyen kilátásokkal. Ha egyik hónapról a másikra éltek, az apja sem akarja, nagyon nehéz életed lesz. Szerintem egy gyereknek családra van szüksége, nem utolsó sorban.
2009. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!