Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lesz elevenebb a pocakla...

Mitől lesz elevenebb a pocaklakóm? Csoki vagy ilyesmi? Keveset mozog! 21 hetes mami

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mozog ő, csak 21 hetesen még nem mindig érezni!
2012. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. fog ő még mozogni többet is:) nekem a 20-23. hétig napi egyszer ha éreztem de valamikor csak 2naponta, most 25 hetes vagyok és minden nap folyamatosan érzem mocorogni, épp most is:) de amúgy az édestől mozognak elvileg, legalább is amikor UH-n voltam, lusta volt a kis tökös, nem mozgott, nem tudták megnézni mindenét, ahogy kellett volna, meg a nemét sem látták így, azt mondta a nőci, hogy menjek ki, egyek egy tábla csokit meg igyak vmi cukros üdítőt és jöjjek vissza 15 perc múlva, mert,hogy az energiát ad a babának, és mozogni kezd, hát mozgott is rendesen:)
2012. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sport szelet után pörgött föl, pedig nem tudom, hogy mennyi idő után jutott el hozzá, hogy azt ettem. Szóval lehet, hogy csak véletlen. Viszont, a 24. héttől kezdve kezdtem érezni, hogy mozog, onnantól kezdve izgett-mozgott, tehát lehet, hogy időben még korán vagy.
2012. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapig feküdtem kórházban és minden nap ctg-ni kellet. Ehhez szükséges volt, hogy mozogjon a baba. Ha nem mozgott eleget, orvos mondta együnk csokit, igyunk colát,vagy kávét. Mindjárt beindultak.
2012. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az előttem szoloknak igaza van, hogy még csak ezután fog beindulni. Ráérsz érezni még a sok mozgást.
2012. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak várj egy kicsit, hogy erősödjön, meglátod még fájni is fog a rúgása. :))
2012. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg kórházban vagyok napi 2 Nst +áramlási vizsgálatok és ultrahang.Hogy ne aludjon közben a baba sport szeletet kell ennem.És láss csodát arra mindig beindul!!!Nem bizonyított de nálam és szobatársaimnál működik.A dokinő ajánlotta.:)
2012. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csokitól biztosan :) Nővérem mesélte, hogy a nőgyógyász kiküldte kávét inni, mert nem tudták megvizsgálni a lustát :D
2012. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!