Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amit az orvosok használnak...

Amit az orvosok használnak légzés figyelőt és szívverés figyelőt (nem tudom mi a pontos neve), azzal szerintetek hallhatom a pocaklakóm szívhangját?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztetoszkópra gondolsz? Persze, de hát próbáld ki!

Könnyű szülést!

2012. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondolok! Akkor kérek kölcsönbe egyet, mert van orvos ismerős. KÖszi a válaszod!

28hkm

2012. febr. 14. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha tényleg arra gondolsz, én is úgy tudom, hogy azzal lehet hallani.Én 2 hete voltam benn a bababoltban, onnan kölcsönöztem ki egy rendes szívhanghallatót, 1 hónapra adták ki 1000 ft-ért.Nagyon élvezzük ráadásul fel is lehet venni és megmarad emléknek.Kérdezz rá egy bababoltban szerintem nem sok érte havi 1000 ft.Boldog babavárást! 31 hetes kismama
2012. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Megfogom kérdezni!
2012. febr. 14. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt itthon sztetoszkópom, de sose hallottam vele a babát.
2012. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van itthon,elsonel mindig hallgattam,foleg ha nem akart mozogni,es nem tudtam felebreszteni.de mar csak a terhesseg vegen lehet vele jol hallani,nem tudom pontosan mikortol.most varom a masodikat,21hetes vagyok de meg semmit nem hallok.
2012. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!