Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után folytonos...

Pozitív teszt után folytonos aggódás az élet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, vajon más kismama is így érez, ez a normális?

1 évet vártunk a babára és még csak pár napja derült ki, 4 hetes múltam, de szinte minden órában ez jár a fejemben, hogy vajon megmarad-e.

Elég sok vetélésről hallottam sajnos az ismerősi, baráti körömben, nem szeretnék beletartozni ebbe a kis százalékba.

Más is így aggódik??

Enyhül vajon a terhesség vége felé?


2012. márc. 22. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát ezt nagyon jól megfogalmaztad!

Én is így érzem.

2012. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A születéssel mégtovább nő az aggodalom, féltés. De próbálj egészséges szinten maradni.
2012. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Innentől már teljesen.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Grófházy ***** válasza:

nekem előtte volt 2 vetélésem,úgyhogy nekem az első 14 hét tiszta para volt...

De minden rendben,és jövő szerdára várjuk a hercegnőt

2012. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha biztos akarsz lenni,pihenj sokat, ne emelj, és ne stresszelj semmin, s ha megteheted ne dolgozz az első 12 hétben.Én az elsőnél végig dolgoztam és titokban is tartottam,mert mikor kiderült új munkahelyem lett, s féltem, hogy kirúgnak, hiszem 3 hó próbaidő volt. Sajna, nem volt jó a hozzállásom, s a baba el is ment.Azóta akinek csak lehet mindig ezt javaslom.
2012. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 krisztivan ***** válasza:
Egy vetélés után jött a fiam.Az első 12 hétben véresre rágtam a számat az idegtől.Aztán kiderült,hogy minden rendben van és mintha kicseréltek volna.Dolgoztam a 7.hónapban is és nem volt olyan amivel fel lehetett volna idegesíteni.Állandóan jókedvem volt.Persze az aggódás a sírig elkísér de már olyan jó látni,hogy ezt is érti és azt is megtudja csinálni!Ne parázd végig a 9 hónapot hiszen ez egy gyönyörű időszaka lehet az életeteknek:-))Gratulálok!!
2012. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!