Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után folytonos...

Pozitív teszt után folytonos aggódás az élet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, vajon más kismama is így érez, ez a normális?

1 évet vártunk a babára és még csak pár napja derült ki, 4 hetes múltam, de szinte minden órában ez jár a fejemben, hogy vajon megmarad-e.

Elég sok vetélésről hallottam sajnos az ismerősi, baráti körömben, nem szeretnék beletartozni ebbe a kis százalékba.

Más is így aggódik??

Enyhül vajon a terhesség vége felé?


2012. márc. 22. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem jó hozzáállás, persze mindenki aggódik, de többet ártasz vele, ha aggódásban töltöd a heteid!
2012. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A baba esélyeit semmiben nem befolyásolja az aggodalmad. Viszont magadat kikészíted vele.

Most határozd el magadat, hogy félre teszed a negatív gondolatokat. Garancia semmire nincs, de ha bármi történne, arról Te nem tehetsz, tehát épp hogy meg lehet nyugodni.

Egy kiegyensúlyozott terhesség sokkal klasszabb, mint egy aggódós.

Hidd el, a természet jól megalkotta a rendszert. Egészséges és problémamentes terhességből sokkal több van, mint problémásból, csak az utóbbi "nagyobb szenzáció", ezért arról többet hallani.

Az újságban sem hallasz arról, hogy XY megszülte problémamentesen egészséges babáját időre, komplikációmentes terhesség után, mert ugye ebben mi az izgalmas...

Látod, nem is olyan "izgalmas" :o) Mert teljesen természetes.


Persze megértem, hogy egy rég óta vért baba más lehet (nekünk hamar sikerültek, de az ismeretségi körben sok ilyen ismerősöm van, akik hosszan vártak, nem egy éveket...), de ez nem lehet ok arra, hogy végig aggódjad.

Inkább ízlelgesd, hogy itt a csoda végre!


Boldog pocakosodást!

2012. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább élvezd, minthogy aggódj!! Persze gondol az ember arra hogy mi van ha...de inkább több legyen a pozitív gondolat. Gratulálok.
2012. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bizony bizony....mi is egy évet vártunk...aztán pozit teszteltem...aztan azért izgultam mert neméreztem h terhes vagyok..aztan azért hh remélem hlesz szívhangja a babának...aztán azért mert tul rosszul voltam...és még sorolhatnám...szerintem ez teljesen nnormális...De probálj inkább csak a pozitiv dolgokra gondolni...Beszélgess a babáddal,az nekem segített...:-)...kicsit megnyugtatott h biztos hall és tudja h szeretm és h nagyon várjuk ot az apával:-)
2012. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom, hogy igazatok van.

És szoktam vele beszélgetni, már akkor is ezt tettem mikor még nem fogant meg, csak a lelke volt felettem :)

2012. márc. 22. 21:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez kb. 60 évig még így lesz :DDD
2012. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szülésig minden nap egy aggódás,ez így is van,de ha megszületik utána még jobban fogsz aggódni érte! :)

Gratula!

2012. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bizony! Mindig lesz valami, ami miatt lehet aggódni! :) A terhesség folyamán ugyanúgy, mint amikor már megszületett. :) Valahol szerintem ez is természetes. Csak nem kell túlzásba esni! Boldog babavárást!
2012. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En ha barmikor barmiert/ barkiert is elkezdek aggodni eloveszem magamban ezt a gondolatot: " Aggodni valojaban nem mas mint kepzeloerodet arra hasznalni hogy megteremts magadnak valamit, amit nem akarsz"

Nengem ez" helyre szokott tenni" .hatha neked is segit! Boldog babavarast!:-)

2012. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sírig.
2012. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!