Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után mennyi...

Spontán vetélés után mennyi idő míg annyira kiürül a HCG hogy a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
Több terhességem is úgy zajlott hogy rendesen menstruáltam mellette, most is így van, még elég korai kb 8 hetes most ismét volt vérzésem, és kíváncsi lennék hogy mikor teszteljek hogy megmaradt-e a baba vagy távozott? nem akarok kéthetetne a dokimhoz menni mert elég drága, de felesleges teszteket sem akarok csinálni 2 naponta. mikor csináljak tesztet ha tegnap múlt el a mensim?
2012. márc. 18. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hetekbe is telhet, míg kiürül, főleg ha 8 hetes terhesség volt. Ha viszont nem ürül ki rendesen, annak komoly egészségügyi következményei is lehetnek, ezért ha ez a gyanúd, jobb volna felkeresni az orvost.
2012. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétre rá kiürült
2012. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim missed ab után, hogy még egy hónap múlva is elképzelhető, hogy magasabb a HCG az átlagosnál (hormonvizsgálatot kértem utána, hátha kiderül, mi okozta, és pont e miatt csak a vetélés után 1 hónappal mehettem a vérvételre - egyébként nekem 10 hetesen ment el :( ).
2012. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is volt 11 hetesen vetélésem, ezalatt is véreztem mindkét hónapban és közte ment el
2012. márc. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!