Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A teszt szerint terhes vagyok....

A teszt szerint terhes vagyok. Napok ota vérzek, nem fáj semmim. Vetélés lehet, méhenkivüli terhesség vagy hematoma?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nem engednek el orvoshoz az évégi hajrá miatt.

4 évvel ezelött terheslettem az úgy derült ki hogy elöntött a vér akkor azt mondták hematoma mögötte 8 hetes élő magzat de akkor nem véreztem így hanem elöntött a vér


2007. dec. 14. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hogyan vérzel, menstruálsz??Gorcsolsz?Vannak tuneteid?..Hallottunk már olyanról , hogy valaki menstruált és mégis babát vár, nem te lennél az egyetlen...Vigyázz magadra, amint tudsz azonnal menj dokihoz, találj ki vlmit az egészséged(tek) mindennél fontosabb....Szorítok, majd jelentkezzzz....
2007. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia...mi az, hogy nem engednek el a munkahelyedrol? Ki a nyavalyat erdekelne ez ha az egeszsegem vagy esetleg a babam egeszsege forog kockan?????

Ez barmi lehet..lehet, hogy csak a menszid van meg terhesseg alatt de sok oka lehet. Amugy a veteles altalaban gorcsokkel jar ne is beszeljunk a mehenkivuli terhessegrol.....az nem vicc!!!!!!!.Kuldenem en ugy el a jo ...ne is mondjam hova azt a fonokot aki a sajat penzgyujtese erdekeben le****ja az embereket.

En azt tanacsolom, hogy menj dokihoz...minnel hamarabb!!!

2007. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, kötelesek elengedni! Ki nem rúghatnak. Ne várd meg amíg baj lesz, szard le őket (bocs) és menj orvoshoz!!!
2007. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Menj orvoshoz, ne foglalkozz mással, mindenki helyettesíthető! És ne aggódj, a vetélés görcsöléssel és nagy mennyiségű friss vérrel, a méhen kívüli terhesség iszonyú fájdalommal járna. Gratulálok és vigyázz magatokra!
2007. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ügyelet is van a kórházban, én a helyedben most indulnék, ha még nem tetted meg. Ne viccelj ilyenekkel.

A saját és a törpike egészsége mindennél fontosabb.

2007. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomás az orvoshoz,és szoritok hogy minden rendben legyen!
2008. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!