Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ha a magzatvíz...

Milyen az ha a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
mintha a pisi becsurogna,állitja a barátnöm akinek napokig szivárgott.
2008. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szerint lehet sárga,van akinek színtelen ,lehet szívárgás ,ami nem folyamatosan folyik, de állandóan szivárog,de ha nem jött még el a Ti iodőtök ennek komoly okának kell lennie.Ehhez a magzatburoknak meg kell repednie,egy nagy komoly fertőzés miatt pl rubeola,vagy hónapokig kezeletleb hüvelyi fertőzés miatt esetleg,de csak úgy magától nem reped meg.

Van valami okod aggódni?

Hány hetes vagy?

2008. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok és pár napja olyan mintha víz szivárogna.Ma megyek a védőnőhöz de nagyon félek!!
2008. ápr. 14. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig lehet ha magzatvízről lenne szó,azt okozhatja egy makacs gyors lefolyású fertőzés is(én így jártam anno)épp 26 hetesen.De akkor az esetek nagy részében a magzatvíz nem átlátszó víztiszta folyadék,hanem sötét színű már.De nem minden esetben.Szerintem ezzel nem a védőnőhöz kéne menned hanem rögtön a dokihoz,mert a védőnő ezzel kapcsolatban ugysem tud sokmindent megállapítani,csak az orvos.Egyébként nekem kb a 20.hét óta van teljesen vízszerű folyásom.Hol több,hol kevesebb.De kb a 24-26.hét körül erősödött fel nekem is.Szerintem nem magzatvíz lesz,de inkább dokihoz kéne menned.Főleg ha esetleg a védőnő még mond is valamit,amitől aztán napokig depizhetsz majd...
2008. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!