Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis vagy rossz anya...

Normalis vagy rossz anya leszek, ha mar most "duzzogok" az itthon ules miatt?

Figyelt kérdés

Szombat este van, itthon ulok egyedul. A parom (velem elore megbeszelve, aldasommal:) elment kicsit lazitani a haverokkal, ritkan teszi, nem sajnalom tole. A barataim hivtak egy osszejovetelre, de kozuluk senki sem hazas es foleg nem kismama, ugy erzem, nem lenne korrekt elmenni es fintorogni, h mindenki cigizik, es iszogat, mikor en nemreg szoktam le a cigirol es egy pohar borba sem mernem beledugni a nyelvem. Azaz itthon ulok, es "siratom" magamat ;) , es merhetetlen nosztalgiaval gondolok regi nyarakra es tortenetekre, ami nem jellemzo ram (marmint ez a melabus nosztalgia).

Eddig madarat lehetett fogatni velem, h babat varok (18 hetes vagyok) most meg itt logatom az orrom es kesergek, es kozben persze szanalmasnak erzem magam, hiszen a legcsodalatosabb dolog tortenik velem. Kozben meg a vilag eli az eletet mellettem, es kivulallonak erzem magam.

Mindenki atesik ezeken a dolgokon, ez is veleharoja az anyava valasnak, megtanulni elfogadni a valtozast, es a lemondassal jaro dolgokat, azaz normalis ez, vagy rossz anya leszek, ha mar most "duzzogok" az itthon ules miatt...?


2008. ápr. 13. 00:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem viselkedsz gázul! életed legcsodálatosabb időszakát éled most át, viszont még nem vagy felkészülve teljesen az előtted álló eseményekre. Én 13 hetes ikerterhes vagyok, mielőtt tehebe estem nagy bulis csaj voltam, mondhatni többet jártam szórakozni, mint a párom! :). Mióta babákat várok megválozott a dolog. Ez nem azt jelenti, hogy pl. nem járok el szórakozni, vagy társaságba, mert igenis eljárok, talizok a barátnőimmel, élem az életem. Csak nem úgy, nint régen. nem járok füstös helyre, nem iszom sört :), csak ásványvizet, viszont az élmény így is megvan,és nem otthon ülök. Javaslom legközelebb tedd te is ezt! jön a nyár, sok kiülős hely lesz, ha párod elmegy szórakozni te is szervezz magadnak csajos összejövetelt, ne unatkozz otthon! Boldog babavárást!
2008. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nagyon ismerős érzés. Én pont így voltam terhesen. Előtte sokat jártam bulizni, de terhesen nem akartam, mert le kellett szoknom a cigiről, szóval már csak az említése is idegesített, na meg én nagyon szerettem társaságban sörözni, hát persze azt sem lehetett. Az én társaságomban egyetlen csaj van, akinek gyereke van, mindenki más még egyedülálló, élvezi az önfeledt életet.

De ha meglesz a baba, ez elmúlik, ne félj, mert szerintem most neked is az a bajod, hogy unatkozol. Ha már ott a baba, nagyon jól le fog foglalni. Aztán, ha már nem szoptatsz,akkor el is mehetsz néha egy egész estére, a párod, vagy néha a nagyi biztos szívesen vállalja a babát arra az időre. Nekem hat hónapos a fiam (sajnos már 4 hónapos korában elapadt a tejem), néha én is elmegyek este kikapcsolódni (na nem állandóan), ezt majd te is megteheted.

2008. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!