Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után mennyi idővel...

Missed ab. után mennyi idővel jött meg az első mensi?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tegnap előtt volt a műtétem. 11 hetes elmúltam, a méhszáj tágítást végig ordítottam a fájdalomtól némi hányással tarkítva ez 2 és fél óra volt. Nehezen tágultam a méhszáj korábbi mütétjei miatt ezért fájt ennyire, de utána minden oké volt. Még másnap is, de most görcsölök, de vérzés nincs. Elképzelhető hogy meg fog jönni, vagy ez csak valami méhösszehúzódás féle. Akinek volt ilyen tapasztalata, kérem írjon!!!!
2008. ápr. 12. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 1,5 éve volt, én közvetlenül utána 10 napig véreztem, utána másfél hónappal jött meg újra.
2008. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem tavaly augusztusba volt és énis több napig véreztem. a műtét után pontosan 6 hétre jött meg az első mensim! tehát 2 hét vérezgetés aztán semmi és 4 hét múlva mensi. ha továbbra is görcsölnél azért menj vissza a dokihoz mert ha esetleg bent maradt valami akkor ez okozhat ilyen tünetet....
2008. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Január közepén volt nekem is műtétem, utána 2 napig pecsételve vérezgettem, aztán semmi. A műtét után nekem 3 héttel jött meg újra, de akkor sem volt meg normálisan, csak gyengébben.

Szerintem, ha 11 hetes voltál, akkor már a méhed is nagyobb volt a szokásosnál és annak is vissza kell alakulnia az eredeti állapotára.

Nekem szülés után voltak erős görcseim, ahogy a méhem összehúzódott. Lehet, hogy te is ilyesmit érzel.

A dokidat azért feltétlenül hívd fel!

A legjobbakat!

2008. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek, majd csak lesz valahogy.
2008. ápr. 12. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 11 hetesen volt, de nekem majdnem "minden" bentmaradt, olyan görcseim voltak, azt hittem meghalok.é Hála ... donalgint irt a nőgyogyi és magától kitisztult. Ja egyébként a mensit pedig elvileg kitudod számolni, mintha nem lettél volna babás :( és folyamatosan megjött volna a megfelelő ciklusban. Kitartást, rendbe jön minden! Sok sikert a továbbiakban.
2008. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az én ciklusom 30-35 nap között volt és így sajnos nem tudom kiszámolni.
2008. ápr. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!