Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő múlva jelentkezik...

Mennyi idő múlva jelentkezik az első vérzés missed ab műtét után?

Figyelt kérdés
Február 24-én műtöttek, azóta eltelt 5 hét és még semmi. egy hete voltak kisebb görcseim, de mostanra azok is elmúltak. Nagyon idegesít a dolog, mert még kontrolon sem voltam azóta. A doki azt mondta a mesni után kell menni. De az mikor lesz? :( Már belevágnánk az újabb babaprojektbe a párommal! Tiszta ideg vagyok..........
2010. márc. 30. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 7 hét után jött meg először, de akkor sem volt olyan intenzív.Hány hetes voltál?-csak mert engem az orvos három hét után visszarendelt.11 hetes volt a babám.

Szerintem ha 1-2 hét után nem jelentkezik semmi menj vissza, és kérd ki a tanácsát.

2010. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7. héten halt el, de csak a 10. héten volt a műtét. Amúgy nagyon félek attól, hogy majd nem jön meg és gyógyszerrel hozzák meg. Azt szeretném ha minden rendben menne, hogy mihamarabb újra babás legyek.
2010. márc. 30. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Na hát én igy voltam...ahogy előzőleg irtam, nekem megjött de nagyon gyengécskén.Aztán semmi.Jött a Norculot, és az rendbe rakta a ciklusomat.Miután helyre állt, a 2. hónapban jött is a manóka.Hidd el 3-4 hónap és ismét pocakos leszel.

Kitartás, és sok sikert!

23 hetes km.

2010. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Nekem a 6. hét után valamikor halt el a baba, és engem is a 10. héten műtöttek meg.

A mensim nem jött meg, vártam 12 hetet, abban a 3 hónapban úgysem próbálkozhattunk, több orvos is ezt javasolta. Meg ugye a méhnyálkahártyát teljesen leszedik a műtéttel, én úgy voltam vele, amíg az nem regenerálódik - erre mondják a max 3 hónapot -, addig nem mertünk próbálkozni, mert ha meg a nyálkahártya vékonysága miatt nem tud beágyazódni, ... mégegy olyat nem éltem volna túl...

12 hét után mentem dokihoz, írt Norculotot, és attól megjött. Onnantól minden OK volt, a 3. próbálkozós hónapban jött a baba. Rögtön mentem a dokihoz, 4 hetesen épp, és onnantól szedtem az Utrogestant a 16. hétig.

Sok sikert!

31 hetes kismama

2010. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is a 10. hétben műtöttek, három héttel ezelőtt. Nekem a dokim azt mondta, hogy 5-6 hét múlva esedékes a következő vérzés és hogy ne ijedjek meg ha másféle lesz.

Ja és hogy 3 hónapig ne essek teherbe.

2010. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Még mindig semmi, el vagyok keseredve. Ez azt is jelentheti, hogy nincs minden rendben velem. Pedig annyira reménykedtem, hogy minden ok lesz, és hamar nekiállhatunk a babának:(


Az a gyógyszer ami írtatok az milyen? Rögtön meghozza a mensit? Meddig kell szedni?

2010. ápr. 1. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!