Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiket érint:első szex hány...

Akiket érint:első szex hány héttel volt missed ab. után?

Figyelt kérdés

Nekem az orvos 2 hetet mondott, de hallottam már több hétről is.

Nektek hány hetet mondott az orvos, mennyi idős terhességetek volt?


2010. dec. 30. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 9 hetesen volt a műtét, üres petezsák miatt. 2 hét várakozást mondott az orvosom, 2,5 hét után voltunk újra együtt.
2010. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 3 hetet mondott, de 8 nappal a műtét után együtt voltunk. Nem volt semmi gond.
2010. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét után kellett kontrollra menni, akkor mondta, hogy onnantól lehet. De kár volt elkapkodni, ki kellett volna várni a legtöbb helyen javasolt 6 hetet, mert lett egy szép kis gyulladás belőle.
2010. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ohh :(, szegény utolsó!

Az enyém 6 és fél hetes volt.Lassan lejár a 2 hét nekünk is.

2010. dec. 30. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

HÁT SZÉGYEN, NEM

NEMTUDOM

ÉN A MISSED AB UTÁN (11HETESEN VETTÉK EL)EL SEM TUDTAM KÉPZELNI HOYG VALAHA IS SZEXELNI FOGOK MEGINT

AZTÁN HISZITEK VAGY NEM, DE RÁM 2 HÉTTEL MISSED UTÁN(VALÓSZÍNŰ PETEÉRÉS)OLYAN SZEXÉHSÉG JÖTT, HOGY MEGHALTAM VOLNA HA NEM SZEXELHETEK

HOLOTT NEM VAGYOK EGY ILYEN TÍPUS, PÁROM IS MEGLEPŐDÖTT

SOHA NEM ÉREZTEM ILYET, SE AZELŐTT, SE AZÓTA:))


SZÓVAL 2 HÉT UTÁN NYUGODTAN LEHET SZEXELNI

AZTÁN NEKEM PONT 28 NAPRA MEG IS JÖTT A MŰTÉTTŐL, MAJD AZTKÖVETŐ PETEÉRÉST MÁR KIHASZNÁLTUK:)

MOST MÁR 13 HÓNAPOS:)

HAJRÁ, NE VÁRJATOK SOKAT:)

2010. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de most egyenlőre nem szeretnénk újra próbálkozni, ő csak véletlen lett volna.
2010. dec. 30. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi kivártuk az első mensit és csak utánna volt szex.

Műtét után 26 napra jött meg.

10 hetes voltam.

2010. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!