Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok,...

25 hetes kismama vagyok, második babánkat várom. Az első babával szinte mindennapos volt a szex, nálunk ez mindig jól működött, még terhesen is, most viszont nem nagyon esik jól, van úgy, hogy hetente csak egyszer kivánom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Remélem, ez szülés után elmúlik, vagy lehet, hogy velem van a baj?
2008. ápr. 23. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj veled.Minden terhesség más és más.Ne izgulj,minden rendben jön majd,szülés után minden a régi lesz.Jó babavárást:)
2008. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én 19 hetes vagyok, és a mult hétig abszolut nem kivántam a szexet, a párom szenvedett is miatta, a gondolattól is rosszul voltam.Igaz most is csak heti egyszer de én már ennek is örülök.
2008. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, mindenki mésképp viseli, és minden terhesség is lehet más.

Erőltetni nem szabad, de keressetek egy közös megoldást, hogy párod se szenvedjen abszolut hiányt.

Engem sajna eltiltottak, pedig eddig is keveslettem a heti-kétheti 1 alkalmat (párom rengeteget dolgozik, kiszipolyozzák, nemkem ennyi jutott belőle...

)

De most ő is emlegeti, hogy augusztusig semmi... és ebbe szörnyű belegondolni:-((

De ne félj, minden rendben, ez még terhességed alatt is változhat:-)

2008. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 38. héten járok. Az elején azt hittem a hányingerek miatt nem kívánom és majd elmúlik! De nem. Azóta is a hideg ráz, ha a szexre gondolok. Azért apát nem kínozzuk, néha megadom magam, de nem az igazi! Sajnálom is szegényt, de ő nagyon türelmes! Azt mondják elmúlik! Én is várom már,hogy visszatérjenek az összebújós esté! :))

Kitartás!

2008. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Nem hanyagoljuk apát sem, amikor már elkezdjük,már én is élvezem, csak a kezdet nehéz, ezekkel a méretekkel nem igazán van kedvem kezdeményezni.
2008. ápr. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!