Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok! A...

7 hetes kismama vagyok! A szex ilyenkor ajánlott vagy inkább hanyagolni kell most? Olvastam a neten hogy az elsö 3 honapban nem szabad szexelni mert elmehet a baba! Ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a dokid javasolja hogy ne szexeljetek akkor tényleg ne! De ahhoz valami extra bajnak kellene hogy legyen.

De ha nincs semmi bajod, akkor miért ne lehetne? Csak finomabban.:) Úgyhogy hajrá!:)

2008. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem tiltott el vetélés veszéje miatt,akkor annyiszor csinálhatjátok,ahányszor a fáradtságod engedi.
2008. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi hanyagoltuk a 12 hétig, mert én kétszer elvetéltem, 5 és 6 hetesen, doki nem mondta hogy hanyagoljuk, de én is olvastam a neten és anyám is azt mondta hogy az első időben kilöködhet ha gyengébben tapadt meg az orgazmus hatására. kibirtuk. most 15 vagyok. de elméletileg ha panaszt nem okoz lehet.
2008. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
A lényeg hogy ne menjen el beléd,mert kinyílhat a méhszájad.
2008. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tilt el, akkor óvatosan, de lehet.

Sokan a 12. hétig kerülik, hisz onnantól kezdve csökken az esély a vetélésre.

Magától a szextől egy 7 hetes baba már nem mehet el. Az elején előfordulhat a méhösszehúzódás miatt.

2008. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem mondta a doki hogy nem szabad csak én is ugy olvastam hogy az orgazmus miatt kilöködhet a baba!

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok:D!

2008. okt. 14. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt egy vetélésem és most újra babát várok. Az orvosom azt mondta, hogy nyugodtan szexelhetünk, mert csak az a baba megy el szex miatt, amelyik egyébként is elmenne.

Ennek ellenére mi a kivárás mellett döntöttünk. ;)

2008. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baba megy el a szextől, amelyik amúgy is elmenne. Nyugodtan lehet szexelni, amennyiben nem vagy veszélyeztetett!!

Az én babámnak semmi baja és mi szexeltünk! 32 heteske

2008. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi kívánjuk,legalább is én de csak finoman mert már volt 1 vetélésem.Ha óvatósan csinljátok nem lehet baj.


Boldog babavárást


6 hetes pocis

2008. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvos szól, ha nem lehet, vagy kérdezz rá! De szerintem nem lehet baj! Csak eleinte kicsit óvatosabban! Nekünk az 5. héten volt a nászéjszakánk!
2008. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!