Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab mennyire gyakori?...

Missed ab mennyire gyakori? Az első terhességnél fordul elő gyakrabban, vagy ez mindegy?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy már nekem van egy babám, most ismét kismama vagyok.Ugyanannyi az esélye ennek a szörnyűségnek, vagy talán kevesebb?Az első terhességem alatt is végig ezen paráztam:-S
2011. jan. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a parát. Az esély a vetélésre minden terhességnél ugyanannyi, kb 1:5-höz. Hogy ezt tudod, most jobb? Ha nem ennyi lenne, akkor jobb lenne? Na ugye, hogy nem! Viszont a félelmein tárgyát könnyebben bevonzhatjuk, szóval sürgősen próbálj ezzel kezdeni valamit!
2011. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na azért a körmöm nem rágom tövig, csak azt hittem,egy kihordott terhesség után úgymond már megvolt a puding próbája,és pár dolog pl. hormonzavar, vagy nem megfelelő méhforma miatti vetélés már kizárható.
2011. jan. 13. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonzavar sajnos bármikor lehet... :( A méh formája miatt meg csak akkor szokott vetélés lenni, ha valakinek kétszarvú a méhe, hátrahajló méh miatt pl. nem jellemző. Viszont az jó, hogy nem rágod a körmeidet :) A pozitív hozzáállás a lényeg, meglátod rendben lesz minden! Szurkolok :)
2011. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!