Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kellemetlen a cukorte...

Mennyire kellemetlen a cukorterheléses vizsgálat?

Figyelt kérdés

Mekkora mennyiséget kell meginni? Össze lehet keverni citromos vízzel/sima citromlével? Vagy az még rosszabb?

Meddig jó az érték?

12-én megyek, s már annyi rosszat hallottam róla...


2009. jún. 10. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Egy pohárnyit kell meginni mi egy jó édes teát kaptunk én kifejezetten élveztem hogy olyan szirupos :) de lehet hozzá citromot vinni de anélkül is simán ki lehet bírni

2009. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ember kérdése, de néha azt érzem, hogy tényleg csak a rossz hírek terjednek. (természetesen megértem azt aki eleve szarul van üres gyomorral!!!)

Egy jó kis szirupos vizet képzelj el, egyáltalán nem vészes, és tényleg lehet citromot tenni bele. Igazából nekem teljesen mindegy volt. Túl voltam rajta és kész. Eg

2009. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én holnap megyek, így majd megírom hogy milyen volt. Mindenesetre citromlevet viszek magammal. :)

Üdv: 23 hetes km

2009. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most hétfőn voltam, 75mg cukrot kellet összekeverni 2,5 dl vízzel (nekem mondták, hogy max. 3dl, jobba kevesebb, mert azt hamarabb megtudod inni) és mondták, hog nyugodtan tegyek bele citromot. Én rektam bele 1 1/2 citromot és szinte egyhúzásra ittam meg, szerintem nem volt annyira vészes, mert baromi szomjas is voltam, de jó édes az tény. Ki lehet bírni (sőt, persze nem csinálnám mindennap, de egyszer . . .) én nekem nem lett semmi bajom, annyi, hogy kb. háromnegyed - egy óra múlva émelyegtem, de az is elmúlt mire újra vették a vért.
2009. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam. Nem vészes egyáltalán, bár én is vittem kicsavart citrom levét, nem bolti citromlevet. Kb. citromlével együtt 3 dl volt. Édes, de ki lehet bírni.
2009. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Na ma voltam és még majd vissza kell mennem. Egyátalán nem gáz meginni, csak gyorsan fel kell hajtani ami ment, mert tök szomjas voltam. Csak most rossz kicsit mert már éhes vagyok és érzem hogy ennem kéne de majd kb fél 11-kor ehetek...
2009. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most indulok. Egy bajom van csak, hogy majd éhen halok!:-)

Majd megírom, milyen volt.

2009. jún. 12. 06:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta...

Tényleg nem volt olyan borzasztó, csak annyira tömény és sok, hogy rendesen émelyegtem. Anúgy tök olyan íze van, mintha egy marék szőlőcukrot szopogatnék.

A legrosszabb nekem az volt, hogy 16 órán át nem ehetettem. De azóta bepótoltam:-)

Mindenkinek gondtalan babavárást!

2009. jún. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!