Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babát váró kismamák, mit...

2. babát váró kismamák, mit vesztek most, amit az első babánál nem vettetek?

Figyelt kérdés
Pontosabban,mit kell beszereznetek a 2.baba érkezésére?Miből kell esetleg újat venni,mert elhasználódott?Mit cserélsz le mindenképpen újra?Mit veszel amit az elsőnél esetleg nem tudtál megvenni?
2012. márc. 8. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

20 hónap van a gyerekeim között,én tesókocsit vettem, és pihenőszéket a kicsinek. Van ugyan játszószőnyegünk, de ha rárakom a kicsit, a nagy rajta akar ugrálni, a pihiszék biztonságosabb.

Ja meg ruhákat, fiú után kislány lett!

2012. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a pelenkázólap ment tönkre, azt mindenképpen kell újat. Kiságy is kell, mert a nagylányom a heverővé átalakított ágyában alszik. Egy-két új textilpelus és kifogó biztosan, meg lepedő is. Mivel az előző sem volt egy nagy anyatejes (alig volt tejem), ezért egy-két új cumisüveg biztosan kelleni fog, meg cumi is.

Amit az elsőnél nem vettem és sokszor hiányoltam, ha idegen helyen aludtunk az a bébiőr, szerintem most azt is beszerzünk egyet. Kap egy-két új ruhát is, bár a nagytesótól megörökli a teljes készletet, de ha jól rémlik pici bodyt meg rugdalózót kölcsönadtam jópárat és nem kaptuk vissza. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2012. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!