Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KIsmamák, első babás vagyok,...

KIsmamák, első babás vagyok, nagyon sokat mozog 3 napja a babóm! Normális ez, vagy valamit jelezni szeretne, valami nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan attól félnek hogy nem mozog a pocaklakója, én épp az ellenkezőjétől. Ma talán 2 órát, ha pihent, egész nap pörög..28 hetes vagyok!
2012. febr. 20. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy épp megfordul, vagy kényelmetlen volt már, és másik pózt keres. Nyugi, teljesen jó. :)

(Én fiam is virgonc volt a pocakban, és idekint sem áll meg.)

2012. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokat mozog.

2 gyerekes 28 hkm

2012. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy mozog!! :) HA nem mozogna az lenne a baj :)
2012. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, örülök is, csak eddig nem volt fent ilyen sokat egy nap, és még éjjel is aktiv. Folyamatosan meg nem áll, mindig betalál alahol. Nemcsak forog, hanem simán kinyomja a lábát, igy ugy.
2012. febr. 20. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kérdezz rá orvostól - egyszer nekem is utalt rá az orvosom hogy ez is jelenthet valamit. Ne haragudj hogy nem tudtam igazán segíteni, de szerintem jobb rákérdezni.
2012. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi napokban az én kisfiam is nagyon aktív! Alig áll le max fél órákra és utána órákig egyfolytába mocorog, rugdos. Szerintem csak az idő miatt van, mert én sem tudok mostanában jól aludni, amióta jött ez a melegebb idő...
2012. febr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!