Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesztes kismamák,...

Pozitív tesztes kismamák, hogy bírjátok ki amíg eljuttok az első ultrahangra?

Figyelt kérdés
3 napja lett pozitív a tesztem és csak január közepén megyek orvoshoz. Addig ki fog hullani az összes hajam...
2011. dec. 19. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Képzeld el, hogy 50 évvel ezelőtt élsz, mikor a második kimaradó vérzés után kellett csak orvoshoz menni, mert tapintással úgyis csak a 6-8 hetes terhességet lehet kimutatni. Gyorstesz nem létezett, 1-szer meg akármitől is kimaradhat a vérzés.

Ha kisbabád lesz, az meglesz januárban is, ha a Jóisten / természet is úgy akarja.

2011. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elsönél a pont.


én az elsövel 6-k héten rögtön a test után mentem, mert kirugtak leépítés miatt és kellett a papír (kirugtak és aznap lett pozitív a teszt). DE nagyon rossz volt. nem volt még szívhang és csak a 10-ik héten kellett volna vissza mennem, és iszonyat ideges voltam hogy mi történik + elkezdtem vérezni és rohangáltunk ügyeletre pedig soha nem láttak vérzést (méhszáj vérezgetett mint az orrod).

Másodiknál a 10-ik héten mentem mert közben nyaraltunk. Sokkal jobb volt. nyaralás elött tezsteltem, majd elmentünk 2 hétre és mikor haza jöttünk, már 2 centis baba ott integetett, mert keze lába minden volt és mozgott is már. 12-ik hét most van és megyek a genetikaira. sokkal jobb így.

2011. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan izgalmas,hogy most teszteltél pozitívat,és még várakozással teli időket élsz át.Én most szültem 5 hete de máris hiányzik a terhességem.Nekünk nehezen jött össze a baba,így mikor egyszer csak pozitívat teszteltem én is alig vártam,hogy lássam az ultrahangon,de én 6 hetesen elmentem a dokihoz,hogy megerősítsem a tesztet.Nekem pont a várakozásoktól volt szép ez az egész csoda.Így lesz maradandó élmény.Oké hogy ultrahangra majd csak januárba mész,de dokihoz miért nem mész előbb,hogy látja e a petezsákot?
2011. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Én 5+5 hetes vagyok, egy hete várom a mai napot, mert este megyek a dokihoz. Nekem már van egy 2 éves fiam, vele csak a 8. héten mentem, és szuper volt szívhangot hallani, de azóta volt két spontán vetélésem (egyiknél sem volt már szívhang, olyan korai volt) ezért megyek most hamar. Bár tudom, hogy sokat nem fog mondani, és várhatok még két hetet idegeskedve, de ráadásul egy hete beteg is vagyok, rossz a közérzetem (hol jobb, hol rosszabb), és tegnap meg ma már olyan köhögő rohamaim vannak, hogy úgy érzem, szegény babát is kiköhögöm magamból... szóval ezért is várom már a dokit, hogy mondjon valamit. Ha első babád, vagy nem éltél át semmi szörnyűséget korábban, akkor csak pozitívan gondolkodj, és valóban elég csak 7-8-9 hetesen menni először!!!


A hajad meg nem most fog kihullani, hanem majd szülés utáni pár hónapban!! :o))) Tapasztalat! Boldog Karácsonyt és boldog babavárást!!!

2011. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt éreztem! Az eleje, a bizonytalan időszak nagyon idegtépő, de mégis jobb, mintha semmi ilyesmin nem kéne aggódnod. Ha nagyon ideges vagy, menj el egy magándokihoz a két ünnep között. Addigra hátha már tudnak valamit. Én is a pozitív teszt után kb egy hétre mentem dokihoz és tapintásra is meg tudta mondani, hogy van baba. Persze még csak a zsák volt látható, de legalább tudtam, hogy igaz!! :) Szóval ha semmiképp nem bírod ki, irány egy magán! :) Jó babavárást és kellemes ünnepeket. Jah és az izgalmas időszak mostantól úgysem ér véget sosem. Mindig lesz min aggódni a kicsivel, később a naggyal kapcsolatban. :D

19 hetes Kismama. :)

2011. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után egy hétre mentem, mert iszonyatosan féltem a méhen-kívüli terhességtől. Szívhang persze még nem volt, de kicsit megnyugodtam, h jó helyen van. Aztán a 9 héten mentem újra, volt szívhang és minden ok volt.
2011. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb. ma vagyok 6+1 hetes. Ma megyek dokihoz, de az elmúlt 2,5 hét... nehzen bírtam. Alig bírok most is a munkára koncentrálni.
2011. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igazából a vetéléstől félek, már volt egy 8 hetesen (missed ab, nem volt vérzés görcs) és az valami rettenetes. Igyekszem a karácsonyra koncentrálni és hátha gyorsabban eltelik az idő!
2011. dec. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!