Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén az első...

Terhesség esetén az első vizsgálatkor elég ha a nőgyógyászhoz kérek időpontot, és majd ő ott helyben végez uh-t, vagy ultrahangra külön kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Két pozitív tesztem van és 4 napja késik...jövő péntekre kaptam időpontot. Akkor leszek a 6. hét végén, gondolom akkor már néznek uh-t.
2010. márc. 2. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A nögyogyász néz uh.on,legalábbis felénk,de pl.a kh.ba külön uh.ra kell menni!Mindkettő jó:-)Gratulálok a babádhoz.É 5hét2napos vagyok:-)
2010. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, néznek, és nem kell máshová időpontot kérni. Majd ne lepődj meg, ha csak egy petezsákot lát.. az jó...nem biztos, hogy a 6. héten lát ennél többet.. én a 8. héten mentem, szerintem érdemesebb akkor menni, úgysem mond semmi, csak hogy vigyázz magadra, gyere 1 hónap múlva, vagy ha tényleg nem lát még semmit, akkor egy hét múlva..meg elküld laborba..
2010. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elsőtől kérdezem,te voltál már orvosnál?vagy mikor készülsz menni? el se hiszem hogy végre pozitív lett a tesztem, másfél éve várjuk már ezt! mindenkinek gratulálok és a legjobbakat kívánom!
2010. márc. 2. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező!Első vagyok!Akkor duplán gratulálok:-)))Én is sok évet vártam az elsőre!Megértem az örömed!Én 4hét5naposan voltam mert fájt a petefészkem nagyon,kaptam is terhesség támogato gyogyszert.Akkor látszott a petezsák,előtte 2nappal csak gest.gyürű!6hetesen tökéletes menned ha nincs vérzés,barnázás,görcs!
2010. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig semmi ilyen tünet nincs, csak néha kis hasszúrka, és olyan mintha meg akarna jönni,de nem jön meg :) messze van még a jövő hét péntek,de igyekszem másra is koncentrálni...úgy talán gyorsabban múlik az idő
2010. márc. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!