Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan számolta ki az orvos,...

Hogyan számolta ki az orvos, hogy az 5. hétben vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam orvosnál és azt mondta, hogy az 5. hétben vagyok. De ez nekem nem áll ossze. Jan. 13 volt az utolso menses, és február 14.-én teszteltem pozitívat, akkor már egy hetet késett. És a kalkulátor is azt írja, hogy 7 hét, 6 nap. Akkor most, hogy is van ez? Most akkor hogyan számoljam ki, hogy mikor leszek a 12. hétben? Mert a család még nem tudja és csak utána akarjuk elmondani :)
2012. márc. 8. 13:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A leletemet nem láttam, mert magánál tartotta az orvos, azt mondta, hogy 4 hét múlva menjek vissza, ez 3 hét múlva lesz.

Az embriót még nem is mérte meg, és szívdobogás sem volt még.

Úgy mondta, hogy 4 hét múlva újra megvizsgál és megmér mindent, akkor már szívdobogás is lesz.


Amint pozitívat teszteltem felhívtam és mondta, hogy menjek be megnéz, akkor még semmit nem látott. 2 hét múlva vissz kellett mennem - ez volt egy hete és akkor mondta, hogy az 5. hétben vagyok. Abban igazatok lehet, hogy lehet a fogantatástól számolja az embrió valós korát és azért mond 5 hete. No de nem is ez a lényeg :) És ahogy írtátok a család miatt meg 1-2 hét kulonbség nemszámít.

2012. márc. 8. 18:17
 12/12 anonim ***** válasza:

8.vagyok

A dokik mindig a menstruáció első napjától számolják.Vagy tőled kérdezte hogy mikor fogant a baba?Meg mi az hogy a leletet nem adta oda?Én tuti keresnék egy másik orvost.

2012. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!