Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy csak ennyit híztam?

Létezik hogy csak ennyit híztam?

Figyelt kérdés
Kb. 15 kg súlyfelesleggel kezdtem (170 cm, 79 kg). Most tartok a 24. héten és eddíg 1 kg 20 dkg az összes plusz. Én már nem hiszem el mikor a védőnőnél mérlegre állok. Na meg a csalad sem, mert a hasam is jó nagy már. És a combom is mintha hízott volna (szétrepedt teljesen). A védőnő szerint átalakultam. Lehetséges ez? Ettől még ugyanúgy felszedhetek akár húsz kg-ot is a végére?
2009. jún. 9. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 62 kilóval kezdtem a terhességet és ugyanannyival mentem szülni is, tehát én egyáltalán nem híztam semmit, csak a baba... 7 kiló ment le a szülés utáni napra.. Ebből a kislányom volt 3 kiló. Igen, átalakulhatott a tested, ahogy a védőnő is mondta. A nem hízás miatt ne nyugtalankodj, amíg a bab szépen fejlődik, minden rendben lesz. Ha súlyfelesleged volt, akkor külön örülhetsz, hogy nem híztál, a baba így is el tud venni mindent, ami neki kell :) Szerintem, 20 kiló már biztosan nem fog felugrani az alapján, hogy eddig mennyit híztál. Persze, semmi sem biztos, de azért nem valószínű :))
2009. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki :) rád 20 kg már nem fog feljönni szerintem

amíg a baba jól fejlődik, nincsen semmi gond, nyugi :)

2009. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! képzeld, hajszál pontosan ilyen paraméterekkel indulok most mint Te! a 15 kg az előző terhességem hagyatéka, még nem tudtam leadni, jön a tesó.

én még csak a 10. hétben járok és remélem, ilyen ügyes leszek, mint Te! és rettegek, hogy megint vagy 20 kg-ot hízok...

szerintem tényleg átalakultál! magyon bíztató hír ez nekem :) jó babavárást!

2009. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,lehet.Én 70 kg voltam amikor teherbe estem,és kb.a 18-20.hétig fogytam 2 kg,pedig nem hánytam és semmi bajom nem volt.Ne aggódj,azért biztos fog felmenni valamennyi.Én a fogyáson kívül felszedtem 10 kg-t,szülés után 5 maradt rajtam és a kb.2-3 hónapos korára a gyerkőcnek vissza is mentem a kiindulóra.
2009. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem is nőtt a pocakom, de a súlyom nem. 22.hét és 29.hét között semmit sem híztam. 52kg voltam 7héten keresztül és nekem is ezt mondták, hogy csak a pocakra megy, máshonnan meg lement, így nem a kettő kiegyenlítette magát. Tehát "átalakultam", ahogy mondták.
2009. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!En 87 kg.-val kezdtem ,most 32 hetes vagyok es 90 kg.-nal tartok,mult honapban 91 voltam.Kerdeztem a dokimat,azt mondta hogy az is elo szokott fordulni hogy vizet tart vissza a szervezet ,utana pl.kiizzadod es igy kevesebb vagy.Nalam ez tortent mert mult honapban dagadtak a labaim,most pedig mar nem.Enni eszem,de nem sokat mert vigyaznom is kell a kezdeti sulyfelesleg miatt.Elso gyermekemnel is igy volt,nyolc kilot hiztam amibol harom volt a gyermek plussz a tobbi(lepeny,viz stb.)
2009. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!