Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki azzal piszkál, hogy...

Mindenki azzal piszkál, hogy milyen pici a hasam ahhoz képest, hogy 21hetes vagyok. Pedig 5kg amit híztam, szinte mind a hasamra ment. Kezdek pánikolni. Félidőnél ez baj, hogy csak ennyit híztam? Szép kerek a pocim.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem híztál sokat egyáltalán, és ne dőlj be másoknak, irigyek és nem értenek a terhességhez.

A pocid pedig a 21. héten nem is lehetne túl nagy, majd meglátod a 25. hét körül, akkor majd mindenki azt mondja milyen nagy a hasad.

Szóval piszkálj vissza, pl : neked meg nagy a segged , vagy ilyesmi.Én is ezt csináltam, egy idő után békén hagytak.

2008. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj én tegnap összefutottam egy ismerőssel, aki megjegyezte, hogy hűűű milyen nagy már a hasad! Már legalább 4 hónapos vagy ugye??? Erre mondtam, ja épp a 7.közepén járok...de köszi! Pedig én 12 kilót híztam és semmin nem látszik csak a pocakomon:-))) Mindenki szerint kisebb a hasam, de az uh szerint nagyobb a bébi mint a kora. Eleinte szerettem volna nagyobb hasat mert büszke voltam rá, most viszont örülök,hogy ilyen mert kényelmesebb:-)Bár már így is akadályoz ebben-abban. Neked is el kezd majd nőni rohamosan a hetekben:-))

Boldog pocakosodást!:-)

2008. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik hogy azért nem olyan nagy, mert jól fejlettek a hasizmaid!!! :) nekem a 20. hétőől kezdett el nőni, és a 24.től vették észre...

mostmeg a boltban kérdezték hogy ikrek lesznek e...ha ha ha

üdv.38 hetes kismama

2008. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Én 27 hetes vagyok, és 6kg-ot híztam. Örülj neki, hogy nem hízol sokat, kevesebbet kell leadnod majd. Mások örülnének, ha ennyit híznának. Semmi gond nincs, csini kismama vagy!!! jah és nekem is at mondják, hogy pici a pocim, de magamhoz képest, pont jó.
2008. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 20 hetesen mentem férjhez és senki meg nem mondta volna hogy félidős kismama vagyok. Ne izgulj most nekem már nagyon beindult a növekedés. Szerintem nem a pocakméret számít hanem hogy egészséges a baba.

30 heteske

2008. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!