Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már a félidőnél (20. hét)...

Aki már a félidőnél (20. hét) 8-10 kiló plussznál járt? Mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés
Nem tudom a rendszer mért nem engedi, hogy úgy fogalmazzak, hogy van itt valaki, aki..., stb...
2011. febr. 10. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél a félidőig híztam sokat, utána már nem.

1. összesen 14 kg (4 kilót a 25.héttől)

2. összesen 20 kg (de ott -8 kg-ról indultam, nagyon soványról, itt is kb 4-5 kilót híztam a 20-25.héttől)

Én nem vizesedtem, ezért sem híztam sokat a végén.

Az elején meg zabáltam, mint egy malac, szerencsére ahogy nőtt bennem a baba, már nem maradt hely a kajának, ezért nem híztam 30 kilót :)

2011. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 63 kg voltam terhességem előtt, félidőben 73 kg voltam és 76 kg lett a vége. Tehát a kilók nagy részét a terhesség első felében szedtem fel.
2011. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos arányosan kétszerannyi. Most esténként tornázom, nagyon nehezen megy le. SZÓVAL VIGYÁZZ!!!!
2011. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A vége: + 18-20

Szülés után lement kb. 5 kg, szoptatásnál visszajött 7 kg.

2011. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Félidőnél még csak 5 kilónál tartottam, ennek ellenére a vége 24 kg lett!!! :-P Igaz nem igazán figyeltem oda...azt ettem és akkor mikor jól esett. 5 hónap telt el, már csak 5 kg plusz van rajtam.
2011. febr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
+10 de kit érdekel egészséges legyen a baba és te akkor minden ok!
2011. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia, én a 14. hétig felszedtem 14!!! kilót! A végére 30 kiló + lett. Magas vagyok de így is szörnyen néztem ki...nagyon rosszuk éreztem magam szülés után kb. 9 kemény hónapba telt mire lement. Nem tudom, hogy csináltam rettentő kajás voltam állandóan.

Most megint babás vagyok de betegesen figyelem a kalóriákat hihetetlen módón lelassult az anyagcserém, szigorúan eltiltottam magam minden egészségtelen nasstól ( keksz, ropi, süti, csoki...de majd elepedek értük...)

Nem akarok megint 100kg-val menni szülni! Most 9 hetes vagyok +1kg. eddig.

2011. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát az első babánál is majdnem elértem a 100 kg-t, de most nagyobb esélyem van rá sajnos, mert párral többről is indultam, és már most 9 kilónál tartok. A múltkor itt még csak 4 volt...

Mindig elhatározom, hogy diéta, de legalábbis este nincs vacsi, vagy csak kevés, de estére mindig elfelejtem...

A fura az, hogy nem eszem többet, mint a terhesség előtt, mégis kb hetente 1 kilót hízok... Borzasztó...

2011. febr. 11. 09:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszolok!

Én a feléig alig híztam valamit, talán 3 kg-ot, viszont így is felszaladt az első terhességemnél 16, a másodiknál 18 kg :(

Úgyhogy szerintem semmit sem jelent, ha valaki már az elején hízik/nem hízik.

2011. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek, hogy nehogy 30 legyen... Így sem voltam vékonyka... :S
2011. febr. 11. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!