Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már a félidőnél (20. hét)...

Aki már a félidőnél (20. hét) 8-10 kiló plussznál járt? Mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés
Nem tudom a rendszer mért nem engedi, hogy úgy fogalmazzak, hogy van itt valaki, aki..., stb...
2011. febr. 10. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

08.09-es vagyok...

Nálam kb. úgy oszlott el a hízás (az a 30kg.) hogy az 1. trimeszterben 12 kg. aztán teljesen beparáztam kissé visszafogtam magam így a 2. trimeszterben kb. 6 kg. és miután teljesen elhagyott minden akaraterőm a 3. trimeszterben újra elengedtem magam és így lett megint +12kg. :-( Akár hiszed akár nem salátát vacsiztam minden nap, bár minden nap engedtem magamnak vagy egy pici sütit vagy valami édességet délelőtt, de dolgoztam a 40. hétig és jógáztam minden reggel 45 percet! És mégis ennyit híztam!? Én most ezért is félek mert úgy érzem akkor is próbáltam odafigyelni mint most...nem értem milyen hiba csúszhatott a renszerbe? Lehet, hogy az adagokkal volt a baj?

Egyébként most is állandóan éhes vagyok evés után 15 perccel is pedig próbálok enni lassan felszívódó szénhidrátokat és rostot...rettenetesen figyelem mit és mennyit eszem, változatosan mert úgy érzem mindig tudnék enni de valahol meg kell húznom a határt....

2011. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ugyanígy voltam én is az elsőnél. Kipróbáltam, ha csak teljes kiörlésű kenyér, de azt se vacsira,, nincs csoki, stb, de úgy is heti egyet híztam, és akkor arra gondoltam, akkor kapjátok be, inkább eszek akkor . :)

de kemény küzdelem volt akkor leadni, és most még rosszabbnak tűnik a helyzet...

2011. febr. 11. 10:46
 13/14 anonim ***** válasza:

20.hétig kereken 10 kg, most 25 hetes vagyok, és 5 hét alatt lement fél kg.

nézegesd ezt az oldalt!


[link]

2011. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én majdnem félidős vagyok ( 18 hét). De eddig még egy kiló sem jött fel, de már nem fogyok, tehát nekem marad a terhesség második fele, hogy hízzak valamennyit, szóval szerintem ez nagyon egyénfüggő...
2011. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!