Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34 héten járok eddig hét...

A 34 héten járok eddig hét kilot hiztam, én ugy gondoltam ez nem olyan sok de a védőnő le orditotta a fejem, állitolag már nem divat ennyit hizni. Valóban sok lenne ez a hét kilo?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mar! Szerintem nem normalis az a vedono! Testalkattol is fugg, de ennyi eggyaltalan nem sok. En 20 kg-t hiztam, de 50kg-rol indultam, ugyhogy ramfert, es nem is orditott le senki sem.

Oromteli babazast kivanok!

2008. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked, egyépként hatvan kg-ról indultam. Én teljessen büszke voltam magamra mig le nem mentem a védőnőhőz.
2008. dec. 11. 09:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

divat? Hát menjen az anyukájába... már sokszor mondtam itt, hogy nem Rubint Rékát kéne etalonnak venni, az ég áldja meg az összes idióta orvost és védőnőt...

Én a 34. hétre már vagy 13-14 kiló plusznál jártam és nagyon nem hatott meg. Pedig nem ettem többet, csak ettem amikor éhes voltam, előtte meg figyeltem rá, hogy este 6 után nincs kaja. A végére 21 kilót híztam, ebből 10 rögtön lement a szülés után. csak számolj bele, a gyerek súlya, a lepény, a magzatvíz, az extra 2-3 liter vér a te testedben...már ez van simán 7 kiló! Akkor még fogynunk kellene terhesség alatt, hogy a divatot követhessük? A babám most 3 hónapos és még mindig van a terhességi pluszomból 11 kiló fent. És? Szoptatok és nem kockáztatom a tejemet holmi divat miatt. egyébként ne aggódj, amint meglesz a baba senkit nem fog érdekelni, mi van veled...úgyhogy ha így nézzük akár élvezheted is még kicsit, hogy veled foglalkoznak. És a 7 kiló nem sok. Mondd meg a védőnőnek, hogy köszönöd szépen te így érzed jól magad, mert igazából ez a lényeg szerintem. :) Jó babavárást!

2008. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Mi az hogy nem divat? Nem normális! Én 35 hetesen 11 kilót híztam, és a doki megdícsért, hogy nem szedtem fel sokat. És összesen 14 kg lett. Ne foglalkozz az ostoba védőnővel, már bocsánat! Egyáltalán nem sok!

Üdv 3 hetes kisfiú anyukája

2008. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nem normálisaka védőnők!!!!!!

Én a 33 héten járok és 13 kilónál tartok. Ne is foglalkozz vele, az a lényeg h jól érezd magad és a babód is!

Boldog babavárást

2008. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normális a védőnő,mert 34 hetesen ez nagyon nagyon jó,hogy csak ennyit híztál!Ne törődj vele és boldog babavárást!
2008. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a 7kg az pont annyi, amennyi a baba és tartozékai. Gondolom, az alkatod a régi, leszámítva, hogy megnőtt a pocid, ugye? Mert ha így van, akkor aztán tényleg nincs miért aggódnod!
2008. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok! Én is 60-ról indultam az első terhességemnél, 23 kilót szedtem fel. A szopi alatt lement mind. A második terhességemet 58 kilóról indítottam és 35 kiló jött fel, ami már tényleg sok, ez két év alatt magától lement, fogyi nélkül. Típus kérdése mennyit hízol.Na, meg egy kis odafigyelés is, de Te igazán ne aggódj!!!
2008. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

En mar 25 hetesen atleptem a 1o kilot.

34 hetesen a 7 kilo nagyon jo. Vagy ezt te is tudod es csak azert irtal ilyen kerdest, hogy megdicserjunk? :)

2008. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7 kg miatt leordít?! Sokat nem tanulhatott ami a szakmájába vág, az biztos. A baba és az összes kelléke (magzatvíz, méhlepény, megnövekedett méh, mellek, plusz 2 liter vér ami ilyenkor a testedben áramlik), az maga 10-12 kg -attól függőnek, hogy mekkora lesz majd a babád. És akkor még vizesedésről nem beszéltünk. Na meg arról sem, hogy az anyagcsere ilyenkor mennyire lelassul. Én 46 kg-ról indultam, mindig is jó étvágyam volt és nem vetettem meg az édességet, most sem ettem sokkal többet mint nem terhesen (ráadásul nyáron 3-szor is sikerült összeszednem a hasmenéses vírust), mégis 15 kg-t híztam. Holnapra vagyok kiírva. Ja, és a leleteim kiválóak. Első babámnál 20 kg-t híztam, 2 hónappal a szülés után már minden régi ruhám jó volt rám, pedig nem koplaltam és akkor még nem is kezdtem el újra a tornát. Nincs miért aggódnod, inkább a védőnőd húzhatná le a rolót!
2008. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!