Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34 héten járok eddig hét...

A 34 héten járok eddig hét kilot hiztam, én ugy gondoltam ez nem olyan sok de a védőnő le orditotta a fejem, állitolag már nem divat ennyit hizni. Valóban sok lenne ez a hét kilo?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 09:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én a 35-ig hét végén járok,és szintén 6 kg plusz van rajtam.Az én védőnőm is állandóan a súlyommal van elfoglalva.Hogy diétázzak,stb.Menjen a francba az ilyen ember!Jó hogy nem terhesség alatt fogok neki állni diétázni.Én amugy 70 kg-ról indultam most vagyok76.Semmi más nem nőt rajtam a hasamon kívül.Nem is foglalkozok vele,eszem amit megkívánok,a leg kisebb gondom most az hogy a védőnőnek nem tetszik a súlyom.Szerintem te se foglalkozz vele,örüljünk neki hogy csak ennyi plusz van rajtunk.Én mondjuk egy hízásra hajlamos alkat vagyok,szóval tiszta boldog vagyok,hogy a terhesség alatt csak ennyi jött rám.További jó babavárást!
2008. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudok már mit mondani eggyes védőnőkre.Mikor mennem kell a védőnőmhőz egész éjjel nem alszom,mert tudom megint lealáz a sulyom miatt.Nem hiztam még sokat.És nem tudja felfogni,hogy nem zabálok.Vacsorázni nem is szoktam,csak gyümölcsöt,zöldséget.Látom rajta,hogy nem hiszi el.A te védőnőd is hülye.Kiváncsi vagyok mennyit hiztak,vagy hiznak a terhességük alatt.
2008. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 17 hétben vagyok és 50kg-al kezdtem most vagyok 61kg. Pár napja voltam a dokimnál és annyit mondott: nyugalom,egyen ha jólesik. Ez a második babcim és az elsővel 26kg ot szedtem fel. Ott is 50 röl indultam. Szép hogy még meg se született a picid és a védőnő már most szorongást kelt benned. Hallgass mindíg az ösztöneidre:D
2008. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem normális az a védőnő,engedd el a füled melett az iylen megjegyzéseket.Hét kiló az semmi,szeirntem gyakorlatilag nem is hízták (hájra gondolokd:)
2008. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Dejó! :)

Én is 34 hetes vagyok és 7kg-t hiztam.

Nem tudom mennyi fog feljönni,de szerintem nem sok.Alapból is pici vagyok és vékony :)

2014. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!