Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol aludjon a baba az első...

Hol aludjon a baba az első hónapban?

Figyelt kérdés

Májusra várom az első kisbabámat,nagy dilemma elött állunk apával hogy hol lenne neki/nekünk jó!?

Kész van már a szobája,bevan rendezve a kiságya is ott van(amit nem is szeretnék máshova tenni),a mi szobánktól kb.5-6lépés az ő szobája,szeretnék venni légzésfigyelőt is!

Nála csak szoptatós szék van,ágyat nem vettünk,mert csak a sajátoméban tudok rendesen aludni,egy kanapé van amit szükség esetén belehet rakni hozzá!

De ha velünk aludna egy szobában,a babakocsi mózes részében,vagy egy járókában aludna ami újszülötteknek van!

De ezek nem egészségtelenek? A kiságyában kókuszmatrac van,napközben ott tentézne a drágám!

Nem tudom mi a jó,és mi a rossz..de szerintem már túl reagálom ezt az egészet,a párom azt mondja,ha haza hozzunk majd meglátjuk..egyébként nálunk egész éjszaka megy a tv is! A babához is veszünk majd,ha éjszaka szoptatok ne kelljen csöndben ott lennem!

Ti mit tanácsoltok? Ott tudtátok hagyni a babátokat?

Tapasztalatok?


2012. márc. 5. 19:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A mi babkocsink : Espiro Vector 4Air 3in1 multifunciós.
2012. márc. 5. 19:47
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
A babakocsiban ne aludjon. :) Én is a különaltatás mellett vagyok, nekünk is májusban születik, a saját szobájában lesz.
2012. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
15%

MIért ne alhatna a babkocsi mózesben?

Mi még ringattuk is...

2012. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
Éjszakára én nem hagynám benne, nekem fura lenne. De ez csak én vagyok, én nem tenném.
2012. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A miénket le lehetett ereszteni, pont a franciaággyal egy magasságban volt a széle, nekem jó volt így. Pont beleláttam.
2012. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Külön szobában.
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
Na engem meeg lehet lepontozni, mi nagyon sokáig magunknál altattuk.Imádtuk a közös meghitt estéket és semmi esetre sem akartam külön rakni. mégis ellentmondott az összes hülye riogatásnak, mivel másfél éves korában gond nélkül magától különszokott. De a mai napig van egy külön kis heverője is a hálószobánkban, és amikor meg ahhoz van kedve akkor azon is aludhat.Kiegyensúlyozott, boldog és jó alvó.
2012. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt csak végigszántott egy "lelkes önkéntes pontozó" tartalomtól függetlenül. Nagyon unhatta magát... :o)
2012. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%

Én mikor még terhes voltam, sőt még a kórházban is azt mondtam: KÜLÖN KELL ALUDNIA, AZ MEG, HOGY A MI ÁGYUNKBAN ALUDJON KI VAN CSUKVA!!!

Aztán haza jöttünk. Mi volt az elő?

Az ágyunkba aludt. Hol babakocsiba altattuk az elején hol velünk. Akkor még tápos is volt. Volt saját szobája szuperul berendezve, szinte sose aludt az ágyába. 7 hetes kora után, már majdnem végig aludta az éjszakát, akkor már majdnem csak szopott. Aztán átvittük az ágyát hozzánk, azóta alszik esténként az ő ágyába, végig az éjszakát, reggel meg a miénkbe kap reggelit (cicit), mert úgy én is tudok aludni.

Majd meglátod, hogyan érzel, mit súg az ösztönöd.

2012. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi ugyanugy voltunk mint az elöttem szoló,hogy bisztos különszoba,asztán hazahoztuk és azóta is a miágyunk mellett van a kiságya most 13 hónapos,annó hasfájos volt félóránként rohangálhattam volna át a másik szobába,meg engem megnyugtat hogy hallom a kis szuszogását a drágámnak,nem kell idegeskednem hogy rendben van e minden fölleg az elején hogy böfizik esetleg és nem kap levegőt stb,majd kétévesen különrakom.Szerintem az elején legyen melletted könnyebb neked is a babának is.De hát mindenkinek más hogy jó,majd meglátod neked melyik lessz a jó:)))Boldog babavárást:))
2012. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!